- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1110 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1110 Culés
0
Napalam sie od rana na tego GoW a chyba juz dzisiaj nie przyjdzie. Zara mnie szlag jasny trafi...
7
@MarcinVeB4 Było kupować przez Ps Store.
0
@4drian0 dla niektórych jeszcze liczą się pudełka, po części rozumiem, ale pudełko można kupić na necie w sumie :D
0
@Dzemik55 Wiem, że znajdą się jeszcze tacy co chcą postawić pudełko z grą na półkę, ale stety, niestety płyty odchodzą już do lamusa. Teraz firmy wysyłają mniej "pudełek" do sklepów, bo im się po prostu nie opłaca ;)
0
@4drian0 Prawdo to :)
0
@MarcinVeB4 krew nagła zaleje
0
@4drian0 Pudełkowe są tańsze (o ile nie kupujesz w mm czy empikach) i potem można je odsprzedać bez problemu.
0
@tadzik447 Tadziu bo jak cie lutne :D
1
@boojan27 Od kiedy to pudełkowe są tańsze? Ja zawsze kupowałem gry przez neta to nigdy się nie zdarzyło, żeby kosztowało drożej niż pudełkowe wydanie, wręcz było o wiele taniej, dlatego "przesiadłem" się ze sklepów stacjonarnych na internetowe.
PS Polecam spis gier z wielu sklepów od razu z ceną gry w danym sklepie :)
http://www.allkeyshop.com/blog/
0
@4drian0 Znacznie tańsze, poza tymi wielkimi sieciówami, o których wspominałem. A kupowanie i sprzedaż używanych egzemplarzy, to już ogromne oszczędności w stosunku do chorych cen w PS store.
0
@boojan27 Pierwszy przykład z góry. God of War przez neta kupie za 35.49 euro, czyli jakieś 150 zł, natomiast w pudełku najtaniej znalazłem za 219 zł, więc jest różnica i to spora, wystarczy poszukać :)
0
@MarcinVeB4 ja dzis kupilem specjanlnie ps4 xd dopiero jutro dojdzie :D