- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 998 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 998 Culés
12
Ulreich - Kimmich, Hummels, Boateng, Rafinha - Martínez - Müller, James - Robben, Ribery - Lewandowski.
Taką jedenastką ponoć Heynckes testował na dzisiejszym treningu. Najprawdopodobniej tak jutro zagrają.
0
@hen0x Za Robbena coś czuje że będzie Thiago.
1
@hen0x Wynika z tego że Rafinha na LO.A co z Alabą?
0
@hen0x Niemożliwe jest żeby wyszli aż tak ofensywnym ustawieniem..
0
@hen0x Poprzez straty Vidala, Alaby i Comana Bayern ma duzo mniejsze pole manewru wsrod rezerwowych niz Real ktory ma i Vazqueza, Kovacica, Balea czy Asensio.
0
@Bytom1920 Miał uraz. Wczoraj wrócił do treningów, ale nie wiadomo czy zagra. Być może pojawi się w składzie z zaskoczenia.
1
@Bytom1920 Alaba ma kontuzje - niemal na pewno nie zagra
1
@kenneth99 Robben ostatnio nie zachwyca formą, ale jak tak przyglądałem się co ważniejszym meczom Bayernu w ostatnim czasie, to wychodzili właśnie taką jedenastką jak u góry. Raczej Thiago nie zagra.
0
@hen0x Dzisiaj juz jednak nie trenowal z zespolem
0
@hen0x Szkoda straszna...Będzie to duże osłabienie jak nie zagra.
2
@mekston Vidal to średnia strata. Alaba raczej będzie w kadrze, ale może nie zagrać od początku. Przydałby się za to Coman. Ławkę i tak będą mieli silną. Jeśli wyjdzie taka jedenastka jak podałem, to zasiądą na niej: Sule, Rudy, Thiago, Tolisso czy Wagner. Jest co zmienić, jest czym zaskoczyć.
0
@hen0x Vidal to duza strata - wciaz to niesmaowity walczak i opcja do srodka pola. Jak nie mial kontuzji to byl to zawodnik pierwszego skladu.
Na ten moment pomoc Bayernu jest sporo za pomoca Realu
1
@mekston Vidal to akurat niesamowity walczak lecz niesamowicie tykająca bomba, patrząc na poprzednie starcie w LM niemal w ciemno można stawiać że by wyleciał
0
@sebo939 Ramos tez zgarnia czesto czerwone ale jednak gra.
Moze jednak wyciagnalby wnioski z oststniej rywalizacji. Zawsze to bylaby opcja na krotszy czas no z lawki jesli Jupp balby sie o zdrowie psychiczne Arturo ;)
0
@hen0x Obawiałbym się o tego Rafinhi..
0
@mekston Pomoc Realu jakoś ostatnio nie powala. Jedynie Modric ostatnio jest w gazie. Casemiro raczej nie jest lepszy od Martineza. Fajnie jakby Bayer wyszedł w środku Thiago - Martinez, byłaby szansa na wygranie walki w środku. Niestety mimo wszystko jak mówisz pomoc lepszą mają Modric i Kross to najwyższa jakość. Bayern będzie mieć cholernie ciężko, wrzutkami mogą ich wykończyć.
Mam jakieś nadzieje na awans Bayernu. ale Real jest tu faworytem. Trzeba mentalnie być nastawionym na kolejny finał Realu. Ech jak to wkurza, no ale cóż nic na to nie poradzimy.