- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1152 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
25 odpowiedzi
Starrk
0
Hipotetycznie Argentyna wygrywa Mundial, a Messi ma Króla strzelców i zawodnika turnieju.Kto... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1152 Culés
1
Po komentarzach widzę że większość zadowolona będzie jak przegramy! Wtedy będzie znowu jazda na trenera bo gra ten a nie tamten. Po co się tak denerwujecie przed meczem i nakręcacie niezdrową atmosferę.
0
@Janiama Trener prawdopodobnie i tak jest już out, także nie ma to większego znaczenia.
Psst... niezdrową pisze się razem.
0
@Janiama Dlaczego tak często używasz wykrzyknika? To tak jakbyś krzyczał.
0
@Showman Bo to Ja piszę i robię to tak jak umiem. Nie każdy jest taki mądry i bystry jak Ty. Ja przecież tylko w piłkę grałem.
0
@Janiama A dziękuję za dobre słowa - miło, że uważasz mnie za mądrego i bystrego.
1
@Showman Bo ciągle na wkurwie jedzie :)
0
@Showman Widzisz ktoś cię wreszcie dowartościował. Nie dziękuj
0
@JimMorrisonFCB Bo jak czytam ludzi którzy nigdy w życiu nie rozegrali chociaż jednego meczu w B klasie a się mądrzą to kur.. człowieka łapie. Tak prosta gra tyle kasy do zarobienia a ci piszą i piszą zamiast iść na trening.
1
@Janiama Po pierwsze sam napisałeś, że jestem mądry i bystry więc teraz nie pisz o dowartościowaniu, a po drugie czy ja gdzieś marudzę? Zadałem proste pytanie - po co tak często używasz aż tyle wykrzykników.
Poza tym nie chwal się już tą grą w piłkę bo to nie ma znaczenia w tym miejscu - tu nie jesteś od nikogo lepszy.
0
@Showman Nie piszę na forum o medycynie bo jej nie skończyłem i było by to głupotą gdybym pisał ale jeszcze większą gdybym krytykował chirurgów że źle operacje zrobili. Pisz o sporcie pisz o piłce. Ale trochę pokory, bo akurat tutaj piszemy o topie największym z największych. Ja mam biznes obuwniczy ale gdybym zaczął krytykować Miłka z CCC to po prostu było by słabe. Bo gdzie Krym a gdzie Rzym! Trzeba znać swoje miejsce w szyku. No ale w sieci wszyscy są mądrzy. Tylko w sieci!
0
@Janiama Nie - myślisz się. Tutaj lepszy nie jesteś tym bardziej, że większość tego co piszesz to farmazony nie nadające się do niczego.
A to czy krytykuję... Co to ma do rzeczy? Ja zapytałem Cię po co tyle wykrzykników dajesz więc odpowiedź na pytanie lub daj spokój.
0
@Showman Jestem lepszy w temacie piłki nożnej ponieważ kilkadziesiąt obozów piłkarskich przeżyłem. Prowadzili mnie najlepsi Polscy trenerzy, grałem przeciwko ale i razem z bardzo dobrymi piłkarzami. I wiem co to sport z autopsji. A wykrzyknik w moim komentarzu był jeden. Nie masz pojęcia o sporcie żadnego! Absolutnie żadnego. Przepisujesz to co w sieci i uważasz się za mądrego. Co zrobiłeś w sporcie by o nim pisać i krytykować sportowców i trenerów? To jak z tańcem czy ze śpiewem, każdy jest mądry ale jak by miał wyjść na parkiet czy na estradę to by się zesrał ze strachu.
0
@Janiama Sam napisałeś, że jestem mądry to uwierzyłem na słowo, a poza tym - mogłeś grać nawet w samym finale LM - mało mnie to obchodzi bo to nie czyni Cię lepszym.
Jeśli chodzi o pojęcie o sporcie to ja może nie mam żadnego, w sumie jestem zwykłym fanem sportu ale przynajmniej nie chwalę na non stop co to nie ja, a ty jako były piłkarz nie wiele na razie tutaj mądrego napisałeś poza wychwalaniem się pod niebiosa.