- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1379 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1379 Culés
0
Pewnie wielu z was jak i ja zastanawia się czy aby Valverde nie przerosła barca , rozumiem można przegrać 2:0 , 3:1 , ale odpaść po 4:1 w pierwszym meczu , drużyna nie posiada swojego stylu a Valverde zrobił ten sam błąd co emery rok temu czyli wyszedł się bronić , griezman jest obowiązkiem bo suarez oprócz większego brzucha to niczym się nie wyróżnia miał dwa dobre miechy a teraz to samo co na początku sezonu i nie wiem czy aby Valverde powinien zostać mimo wygranej ligi bo styl słaby transfer paulinho jak widać okazał się błędem gdzie na początku sezonu miał pare dobrych momentów. Tylko kogo teraz by barca miała zatrudnić ? Jedynym trenerem sensownym dla nas jest Pep który nie wiadomo czy zostanie w city po klęsce czy może odejdzie , na domowym podwórku nie ma trenerów dla barcy , czyli pozostaje kopanie się po czołach przez kolejny sezon . Mi się wydaje ze jezeli wygramy tylko la ligę a przegramy PK nie daj bóg to Valverde wyleci . Kolejna sprawa brak rotacji wychodzi teraz jak na dłoni , rakitic , pique , alba , roberto zajechaną żywcem , lecz teraz liga to Valverde pewno zrolujemy składem i wystawi paulinho za roberto xddd
0
@olejtm Jest jeszcze Tuchel, ale tutaj mogą być trudności bo PSG go chce.
0
@Griezmann7 Tuchel to już lepiej lucho niech wróci , on pokazał w borussi na co go stać
0
@olejtm Pokazał i to nie mało. Dzięki niemu BVB zagrało najlepsze 2 sezony od czasu sezonu 2012/13, w drugim z nich do ostatnich kolejek walczyli z Bayernem o ligę. Tak samo wielu piłkarzy jak Dembele i Aubameyang było oburzonych, gdy został zwolniony. W LM też miał całkiem dobre wyniki. Wygrał grupę i Monaco ich dopiero pokonało w 1/4.
0
@Griezmann7 Tez jestem zdania ze Tuchel to klasa przy lucho...
0
@whoocash19841 Tuchel to bardzo dobry taktyk i jego drużyny grały przyjemny dla oka futbol. Nie ukrywam, że jeśli ktoś miałby zastąpić EV to właśnie on byłby dla mnie najlepszym kandydatem.