- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1159 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
24
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1159 Culés
0
Cieszę się, ze Sampaoli nie objął Barcelony...
1
@masq A dlaczego miałby objąć?
19
@Hegemon Był wymieniany wśród następców Lucho.
7
@masq Trener może i dobry ale trochę ma paranoje na Messiego ;)
1
@kuba1624 Wiesz, że kiedyś w jednej gazecie pisali, że wieloryb w Wiśle pływa. Obydwie informacje tak samo prawdziwe.
0
@Hegemon A ja się nauczyłem jednego. Nie wszystko w piłce co nie zostało dopięte, a było o tym w mediach jest fejkiem. Świadczą o tym wywiady z piłkarzami często wypowiadają się w tonie: "rzeczywiście było też zainteresowanie ze strony.... "
1
@masq A ja się nauczyłem jednego. Sprawdzać w kilku źródłach, ale tych poważnych, a nie w hiszpańskich szmatławcach.
1
@Hegemon Dlaczego uwazasz, ze Sampaoli nie był jednym z kandydatów?
1
@kuba1624 Mam powody, żeby tak uważać. Ale zostawię to dla siebie.
0
@Hegemon "Wiem, ale nie powiem". Super argumenty. Na tej zasadzie możesz uważać wiele rzeczy, które nic nie mają wspólnego z prawdą.
1
@kuba1624 Dla mnie wystarczy, że wiem. A tłumaczyć się Tobie nie mam zamiaru. I w zasadzie mam w nosi co o tym myślisz.
0
@Hegemon To po co piszesz coś, czego potem nie chcesz uzasadnić? Jak tak masz w dupie zdanie innych, to pozostaw swoje myśli dla siebie.
1
@kuba1624 Mam ochotę to piszę.
1
@kuba1624 I nie napisałem, że mam w d... zdanie innych, tylko konkretnie Twoje zdanie.
0
@Hegemon Bo nie umiesz uzasadnić swojego, dlatego moje masz gdzieś. Brawo Ty.
1
@kuba1624 Ja umiem i odpowiednim ludziom z tej strony uzasadniłem. Tobie nie mam zamiaru.
0
@Hegemon Odpowiednim ludziom haha. A ja czemu nie jestem odpowiedni, jeżeli można wiedzieć? :D
1
@kuba1624 Nie jestes tak samo wykatkowy jak inni najwidoczniej.