- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1497 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1497 Culés
0
Bardzo ciekawi mnie Frenkie de Jong z Ajaxu, bo Arthur dołączy w 2019, a jedna jaskółka wiosny nie czyni. Zależy też czy Sergi Roberto zostanie na pozycji prawego obrońcy czy też zostanie przesunięty do pomocy. Rakitic, Paulinho, Iniesta mają swoje lata. Jeżeli byłby do wyciągnięcia w lecie za niezłe pieniądze to bym go zawitał. Alena to bardziej pozycja Paulinho.
1
@VamosGirl To po co nam dwóch młodych zawodników na jedną pozycję, kupiliśmy już Artura na "6",takze pewnie o De Jongu można już zapomnieć.
3
@VamosGirl Carles Alena to bardziej pozycja Andresa Iniesty. Z kolei Arthur to pozycja Xaviego. Busquets jeszcze pogra kilka lat na najwyższym poziomie a powoli na jego następcę kreowany jest inny Busquets, czyli Oriol :)
0
@Kredon Arthur dojdzie w 2019 w zimie albo w lecie, a ja mówię o wzmocnieniu w 2018 w lecie. Brazylijczyk to wielka nie wiadoma. Jeżeli Gomes, Vidal, Rafa odejdzie to kim mamy grać ? Jeżeli kupować to młodych na przyszłość.
0
@VamosGirl Ja się zgadzam z tym, żeby kupować młodych, ale nie dwóch młodych na te sama pozycje.
0
@VamosGirl Odejście Gomesa, Sampera, Vidala, Rafy, Deulofeu, Denisa czy Turana jest już raczej wkalkulowane. Wówczas w pierwszym zespole zostaje 19 zawodników. Z rezerw przyjdą Carles Alena oraz Jose Arnaiz i kadra wynosi 21 graczy. Do tego transfer Antoine'a Griezmanna i mamy kadrę 22 graczy na lato. A zimą przyjdzie Arthur :)
0
@Kredon Arthura jeszcze nie kupiliśmy, mamy opcje pierwokupu w lipcu za 30 mln + 9 mln zmiennych jeśli zarząd się zdecyduje na transfer.