- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1092 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1092 Culés
2
Xavi: "Real miał trochę szczęścia w pierwszym meczu. Ale jeśli PSG zagra z charakterem w rewanżu mogą odrobić straty.
29
@ZelekBARCA PSG i charakter? Może z Metz we francuskiej lidze, ale w LM jak mają pokazać charakter skoro jeden z lepszych piłkarzy w tym roku(Di Maria) siedzi na ławce, podstawowy stoper boi się zagrać, a trener podejmuje bezsensowne decyzje?
0
@kamilo0066 Co nie zmienia faktu ze u siebie sa bardzo mocni,maja Neymara i roj temu nas tam totalnie zniszczyli :)
1
@Volk Nas.. Nie Real.
1
@Zieliniak Trafiłeś w sedno.
1
@Zieliniak Dodałabym jeszcze, że to było rok temu. A przez rok, mogło się wiele rzeczy zmienić, łącznie z formą piłkarzy.
0
@Volk tacy mocni, jak przyjdzie mecz z kimś lepszym to jest problem...np. Lyon, Bayern, Maryslia. Barcelona w tam tym roku zagrała, można powiedzieć, że w ogóle nie zagrała...a i tak mieliśmy dwie okazje. Real niech tylko wykorzysta jedną i pozamiatane....a pewnie tak będzie bo PSG w defensywie również jest słabe.
0
@kamilo0066 Gosciu nie przesadzaj, az tak zle zagrali? Az takimi sa frajerami? A co z sedzia? Glupiego karnego by dal tak jak w 1 strone i mecz bylby zupelnie inny, uwazam ze Psg nie zagralo zle tylko nie mieli szczescia z tym pseudo sedzia ktory od poczatku dawal znaki z jakimi torbami wyjdzie po meczu.
0
@Bagsik88 Z Bayernem mieli problem? Może na wyjeździe u siebie wygrali 3:0
0
@Barca_bwo Sędzia mylił się to fakt, ale w końcówce to co odwalili plus decyzje trenera spowodowało, że napisałem taki komentarz. Mam nadzieję jednak nadal, że w rewanżu jakimś cudem odrobią.
0
@antylegionista wtedy Bayern był bez formy, do tego to był ostatni mecz za
Ancelottiego. Jak Jupp ich przejął to PSG w rewanżu, również zostało rozbite.