- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 932 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 932 Culés
12
Leo Messi rozegrał już w tym sezonie 2822 minuty. Barcelonę w trakcie najbliższego tygodnia czekają trudne mecze z Espanyolem i Valencią, więc bardzo prawdopodobnym jest, że Leo dobije do 3000.
Następni na liście:
- Suarez, 2618;
- Rakitic, 2610;
- Sergio, 2580;
- ter Stegen, 2520;
- Pique, 2419.
Wygląda to dość nieciekawie. Zwłaszcza kiedy spojrzymy chociażby na Real. U nich na szczycie jest Nacho z 2347 minutami. Następni są: Casemiro (2323) czy Kroos (2198). Następująco przedstawia się to natomiast w Atletico: Saul (2622), Oblak (2430) i Griezmann (2211).
Odnoszę wrażenie, że Valverde nieco nadmiernie eksploatuje niektórych zawodników. Oby się to nie zemściło w końcowej fazie sezonu. Oczywiście w lidze wciąż pozostaje spory margines błędy, ale fajnie by tez było powalczyć o coś w Lidze Mistrzów.
9
@hen0x No i widzisz gdzie jest Real w pucharze króla np :)
0
@robsesh Zobaczymy, gdzie będą na koniec w Lidze Mistrzów, bo forma zdaje się im iść w górę. Do tego będą mieć sporo świeżości. No i trzy puchary też już w tym sezonie zgarnęli.
1
@hen0x Zgadzam się, że te minuty mogą niepokoić ale Messi wiadomo ile robi kilometrów podczas meczu i odstaje od reszty. Bardziej mogą niepokoić minuty pozostałych.
0
@hen0x Tak forma im pójdzie w górę. Po czym to wnioskujesz? Po ostatnim meczu z Valencia? Przecież oni tam tragedie zagrali. Zeby przeszli PSG to całe PSG musiałoby chyba zapomnieć jak się gra w piłkę. + Messi sam powiedział, że nie ma zamiaru biegać na MŚ wyczerpanym, bez żadnych sił to jak będzie chciał odpocząć to pójdzie do Valverde i mu to powie.
0
@hen0x Powiem tak - co do Messiego to jego akurat mozna wykorzystywac w kazdym meczu. Leo jest tak doskonaly, ze on potrafi sie oszczedzac grajac pelne 90 minut. Nie forsuje swojego tempa jak nie musi, ale za to z miejsca jedna pilka potrafi zrobic asyste. Dlatego Leo niech gra jak najwiecej.
Co do reszty, to jeszcze nie widzialbym tutaj nadmiernej eksploatacji ;)