- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 634 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 634 Culés
1
Ogromna szkoda, że Barcelona nie kupiła Inigo Martineza. Barcelona takiego piłkarza potrzebowała, o profilu Mascherano / Vermalena / Umtitiego, doświadczony, gwarancja jakości. Ciekawe kogo kupia na lato.
0
@sewciu50 To nie jest profil zadnego z dwojki Umtiti/Verma, predzej Pique/Mina.
1
@Rewolucja123 To jest młodszy, rudy Mascherano. Świetny z piłką przy nodze, dobre wyprowadzenie piłki, dobry wślizg. Walczak, nie odstawia nogi. Świetny zawodnik. Idealny na 3 stopera Barcy, mógłby być następcą Jefe i Vermy.
2
@Rewolucja123 Ty chyba żartujesz? Inigo jest znacznie szybszym piłkarzem niż wspomniana przez Ciebie dwójka, ponadto jego warunki fizycznie znacznie się różnią. Zupełnie inni piłkarze.
1
@Bartek22 Na dodatek, bądźmy szczerzy odszedł za śmieszne pieniądze, tym bardziej szkoda.
0
@Bartek22 Bardziej do prawej strony jest ustawiony niz lewej.
0
@sewciu50 I do czego ci ten martinez? ławe ma grzać?
0
@sewciu50 Inigo jest bardziej ustawiony po prawej niz lewej, dlatego jest profilem blizej wspomnianej dwojki. Masche byl wyjatkowy, mial talent do gry na 4 pozycjach prawa obrona lewy/prawy srodkowy obronca i defensywny pomocnik.
0
@MarioVeB! Do tego, że wiadomo jak jest z zdrowiem Vermalena, poza tym jak dla mnie Pique i Mina grać razem nie mogą.
0
@sewciu50 Dlatego Barcelona szuka gracza lewonoznego i do gry na lewej i lewym srodku. Na przyklad Blind badz jak ktos dzis napisal Sarr z Nicei. To ma byc nasz Mathieu/Abidal jak odejdzie Digne.
0
@MarioVeB! Martinez bedzie niepotrzebny, Pique pogra jeszcze 3-4 lata i Martinez bedzie chyba kolo 30. To nie pilkarz na lawe, dlatego niepotrzebny jest.
0
@Rewolucja123 No właśnie nie. Inigo jest lewonożny, gra bliżej lewej strony.
W ogóle dziwnie wyżej oceniłeś jego profil, jakby tylko na podstawie tego, czy gra bliżej prawej strony czy lewej.
Tak jak pisałem wyżej, moim zdaniem Inigo bardzo przypomina Masche. Z obecnych zawodników Barcy ma najwięcej cech wspólnych z Umtitim.
0
@Rewolucja123 Nigdy nic w nim nie widziałem typowy średniak i nic więcej. Wole ten skład co obecnie jest SO