- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 690 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 690 Culés
9
trudne mecze wyjazdowe z Atletico, Bilbao, Valencia, Villarreal odhaczone. Żadnej porażki to dobry wynik.
8
@banann16 Cieszy też fakt, że na te 4 mecze zaliczyliśmy 2 wygrane (a tak na prawdę 3, gdyż w meczu z Valencią wiadomo, co się stało). Jedynie z Atletico remis był w sumie słuszny, gdyż mecz nie porywał. W tamtym spotkaniu szkoda jedynie, że w ostatniej minucie Messi nie zdobył gola z wolnego.
16
@banann16 Wanda Metropolitano + San Mames + Mestalla + El Madrigal = 8 punktów.
Zostają: Santiago Bernabeu (23 grudnia) i Anoeta (14 stycznia). W rundzie wiosennej wszystkie rewanże z teoretycznie najsilniejszymi rywalami (oprócz Sevilli) Barcelona zagra u siebie.
0
@hen0x do konca rundy 4 spotkania: wygrane z Depo i Levante u siebie to obowiazek.
W tzw pesymistycznym scenariuszu konczymy runde z przewaga (+5 i mecz zalegly bialych), a w super optymistycznym +14 (i mecz zalegly bialych)
2
@LuisSalvano Skąd wiesz, jak potoczyłby się mecz z Valencią, gdyby uznano tamtą bramkę? Nie można ot tak dodać tego jednego gola i powiedzieć, że wtedy byłyby 3 punkty.
2
@PatrychoO Oczywiście, że nie. Mimo wszystko wynik końcowy został wypaczony. Co innego, jakby nas lali 3:0, czy tam nawet 2:0 i w 80-którejś minucie nie uznano by nam prawidłowego gola, a co innego przy takim rezultacie, jaki w tamtym momencie był.
0
@banann16 w poprzednim sezonie z tych 4 stadionow wywiezlismy 10 pkt (remis z Villareal i 3 wygrane)
inne straty pkt: Porazka z Alaves u siebie, remis z Malaga (w tym sezonie wygrana), porazka z Malaga, Deportivo i Celta na wyjezdzie, remis z Realem, remis z Betisem, RSSS i remis z Atletico u siebie
1
@banann16 Zostają jeszcze przeklęte (w lidze) Anoeta oraz trening na Bernabeu
4
@mekston W punkt. W zeszłym sezonie przegraliśmy tytuł przez maluczkich, a nie przez dużych.