- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 907 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
73 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kozinho.
0
Kurakao wyszło z grupy, a nas tam nawet nie ma xDDD E: Dobra, to nie kurakao, ale też beka
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 907 Culés
7
Raczej było, ale osobiście nie widziałem, więc wrzucam:
Valverde nie chce sprzedaży André Gomesa. Trener Barcelony uważa, że piłkarz daje dużo zespołowi i w przyszłości będzie zawodnikiem pierwszego składu. [MD]
Leon Goretzka (22, środkowy pomocnik, Schalke) zostanie nowym zawodnikiem FC Barcelony. [beIN SPORTS]
Mascherano, Turan, Vidal, Rafinha i Deulofeu to główni kandydaci do odejścia podczas zimowego okienka transferowego. Pieniądze z ich sprzedaży będę przeznaczone na sprowadzenie Coutinho. [MD]
~ D_Demnicki
0
@Fenelon Do tych kandydatów do odejścia dorzuciłbym jednak Gomesa. Goretzka to taki lepszy Gomes. I pytanie czy ten Arthur jest planem B w razie braku kupna Coutinho czy to po prostu próba wzmocnienia środka pola?
4
@jakkku89 Gomes to powinien być nr 1 do odejścia. Może i jest dobrym piłkarzem (nie neguje), ale w Barcelonie dostał już zbyt dużo (mało powiedziane..) szans, aby przekonać wszystkich o swoim talencie. Niestety wszyscy widzimy jak to wygląda i żaden ostatni dobry mecz nie zmieni nagle jego sytuacji o 180 stopni, bo nawet ja bym zagrał w końcu dobry mecz, tylko że na mnie się by nie wydało kilkudziesięciu milionów i zarabiałbym rocznie tyle co on w kilka dni.
0
@Fenelon Mam dokładnie takie samo zdanie, przyjście Goretzki powinno być równoznaczne z odejsciem Gomesa i trzeba liczyć ze Leon poradzi sobie lepiej. Dwóch tych piłkarzy nie wyobrażam sobie w Barcelonie.
0
@Fenelon D.Suarez pewnie odetchnal z ulga, bo nic o nim nie ma ty razem?