- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
15
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Encore
2
Yamal na koniec kariery będzie najlepszym asystentem all timehttps://x.com/TouchlineX/status/207117... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
3
jak to jest w Polsce panuje taki minimalizm, mówienie"grupa trudna ciężko będzie " nawet w takim Senegalu nie boją sie mówić, że jadą po lepszy wynik niż w 2002.
15
@banann16 Reprezentacja Senegalu:
Gomis (SPAL 2013) - Sabaly (Bordeaux), Koulibaly (SSC Napoli), Kara (Anderlecht), Souare (Crystal Palace) - Kouyate (WHU), Gueye (Everton), Ndiaye (Galatasaray) - Mane (Liverpool), Keita (AS Monaco), Niasse (Everton).
A na ławce mogą usiąść m.in. Niang (Torino), Sarr (Rennes), Sakho (WHU), Henri Saivet (Newcastle), Diame (Newcastle), N'Diaye (Wolverhampton), Sane (Hannover) czy Djilobodji (Dijon).
A dziwisz im się? :)
Mają taką pakę, że spokojnie powinni wyjść z grupy.
9
@banann16 Na dzień dzisiejszy większość naszej kadry to rezerwowi w swoich klubach, więc ciężko o optymizm
1
@banann16 Najlepszą odpowiedzią na twoje pytanie jest ostatni program u Kuby Wojewódzkiego gdzie Robert Lewandowski opowiada właśnie o tym że gdy wyjechał z Polski miał kompleks typowego Polaka i trochę mu to zajęło za granicą aby się tego pozbyć i uwierzyć w siebie. Mamy naród który powinien być dumny z tego kim jest i wszędzie powinniśmy chodzić z podniesioną głową i być pewni siebie. Pewność siebie jest niezbędna żeby osiągnąć sukces w życiu pod każdym aspektem.
2
@FC1899Barca Oczywiście, że pewność siebie jest potrzebna, aby osiągnąć sukces. Ale nie można zapominać, że pewna siebie będzie również Kolumbia oraz Senegal.
Patrząc obiektywnie na naszą grupę, to ciężko wskazać głównego faworyta. O awansie będą decydować detale.
0
@banann16 Bo mamy słaby skład i gramy cieniutko? Jak zajmiemy 3 miejsce za Kolumbia i Senegalem to nikt za bardzo sie nie zdziwi.
0
@Sawik_10 Nazwiska to oni mają, ale czy będą potrafić się zgrać kiedy każdy zawodnik jest z innego klubu?
1
@PeteR10 No tak, bo w polskiej reprezentacji wszyscy zawodnicy grają w Bayernie Monachium :)