- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 765 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 765 Culés
1
Ministerstwo szykuje duże zmiany. Będzie nakaz śpiewania trzech zwrotek hymnu?
Polscy kibice ostatnio coraz częściej śpiewają dwie zwrotki hymnu narodowego. Możliwe, że niebawem będzie konieczność śpiewania także trzeciej. Taką zmianę szykuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Sportowefakty.pl
Haha czaicie to :D
przecież wiekszość Kibiców już nie potrafi 2 zwrotki a już nie mówie o 2x refren po drugiej zwrotce,ale to będzie żenada przecież oni się nigdy nie nauczą
62
@Bambus222 Jak ktoś nie potrafi przynajmniej 4 zwrotek to dla mnie powinien się wstydzić. Jak trzeba śpiewać miłość z zakopanem czy oczy zielone to każdy zna.... A jak najważniejsza pieśń tego kraju to malo kto.
1
@Avada Kedavra co racja to racja,mnie to strasznie rok temu na Narodowym irytowało,jak połowa już zaczeła klaskać,a dalej lecimy...po roku nawet w tv słychać że dalej robią to samo ; /
0
@Bambus222 Ciekawe co z czwartą...
0
@Bambus222 Pisoska dyktatura! A kto się nie nauczy ten do łagru!
:-D
3
@Avada Kedavra Przynajmniej 4? To uważasz ze jest więcej niż 4? Krytykujesz innych a sam się błaźnisz. ..
2
@konraden Ty się błaźnisz nie wyłapując ironii...
7
@GregSTG Ciężko tam wyczuć ironię.
0
@konraden Hymn ma 4 a Mazurek ma 5.
0
@Avada Kedavra Może dlatego że tym "Miłość w Zakopanem" katują wszędzie gdzie sie da. Od radia, telewizje, internety. Otworzysz lodówkę to i tak Ci wyskoczy "Miłość w Zakopanem"
3
@Marcel99 Zależy jakiego słuchasz radia, jaką oglądasz telewizję i czego szukasz w internecie ;-) ja e ciągu ostatniego miesiąca słyszałem to tylko na dwóch weselach, nigdzie indziej ;-)
3
@Marcel99 A ja nawet nie wiem co to za piosenka ta "Miłość w Zakopanem" :)
1
@Avada Kedavra Rota. To powinien byc nasz hymn. :)