- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1078 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Kozinho.
39
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1078 Culés
0
Bartoneu zostaje . To co możemy powoli się żegnać z messim i Iniesta ?
8
@MYLOVEISBARCA XD.
0
@Bartek22 Uzasadnij swoją wypowiedź "XD" proszę .
2
@MYLOVEISBARCA Chłopaki siedzą w Barcy całe życie , kochają klub i chcą dla niego wygrywać. Tutaj żyją i tutaj mają rodziny. To wystarczające powody, żeby zostać, a nawet jakby mieli odejść to gdzie? No kurde gdzie? Ze sportowego punktu widzenia Barca i tak jest bardzo wysoko. Hiszpanię pominę. PSG? No nie wydaje mi się, jakby tam poszli, wyszłoby na to, że idą za hajsem, a tak na pewno nie jest.Bayern? Też nie bardzo, nawet nie wpisują się w ich politykę. Juve? No tu już prędzej, ale jak już to Iniesta, ale wydaje mi się, że lepiej zakończyć karierę w klubie życia, niż w Juve. Ma odejść na ostatni rok, dwa tylko dlatego, że prezydent jest...niekompetentny? A koledzy, rodzina, historia?
Pozostaje Anglia, ale wiadomo jak to tam wygląda. Anglia jest w kryzysie, może jedynie Man City ze względu na Guardiolę, ale tam jest duży ścisk zarówno na skrzydłach jak i w pomocy.
Podsumowując myślę, że nigdzie się nie wybierają, a jak będziesz chciał się do tego odnieść, to proszę żebyś odniósł do całości, a nie do jednego argumentu czy zespołu.
1
@Bartek22 Nie chce się odnosić, ale dzięki za twoją opinię. Wydaje mi się tylko że jeżeli Messi odszedł by do City to tamci skrzydłowi mieli by problem a nie Messi.
1
@Bartek22 A o pozostałych zespołach myślę , że masz rację .