- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1110 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1110 Culés
15
Obejrzałem Logan: Wolverine. Film świetny. Czasami aż za bardzo przypomina The Last of Us (do fanów PS4). Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu. Bardzo polecam.
1
@DamianVeB11 Tak ucharakteryzowany Jackman idealnie nadawałby się do roli Joela w ekranizacji The last of us.
1
@DamianVeB11 Pomimo, że The Last of Us jest grą, to dla mnie jest to najlepsza opowieść, jaką doświadczyłem.
1
@PatrychoO Dokładnie. Z resztą wątpię żeby wzorowali się na TLoU, ale bardzo dużo rzeczy się zgadzało - matka nie żyje, dziewczyną opiekuje się taki krętacz, na początku się nie lubią. Naprawdę gdy grało się w tą gierkę, można pomyśleć że to film The Last of Us :)
0
@VEB931 Dla mnie podobnie, tyle że:
1. The Walking Dead Season 1, 2, 3 od Telltale
1. Life is Strange
1. The Last of Us
Wszystko na pierwszym bo nie mogę dać żadnej z tych gier na niższym miejscu :)
1
@DamianVeB11 Miałem dokładnie takie samo wrażenie. A film świetny. Dobre pożegnanie Jackmana jako Wolverine'a. Ciężko będzie się przyzwyczaić do innego aktora. Już wolałbym kontynuację o X-23.
0
@PatrychoO Szczerze to nigdy nie byłem fanem tej postaci (chodzi mi o sympatycznego pana z pazurami) ale ten film mną zamiótł i chyba znowu wrócę do poprzednich części. A co do aktora to jest idealny, ciężko będzie się odzwyczaić.
0
@DamianVeB11 A ja wręcz przeciwnie. Logan to moja ulubiona postać Marvela i DC.
1
@PatrychoO Z Marvela i DC mam ogromny sentyment do Batmana. Od dziecka lubiłem go bardziej niż inne postacie. Z resztą filmy i gry z gackiem to jedne z moich ulubionych :)