La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

3

Semedo, Paulinho, Seri, Deulofeu, Di Maria.

"Piękne" okienko, po którym na jesieni zapewne wyleci Bartomeu, a jakoś po nowym roku Valverde.

Seri był świetną opcją, ale zamiast Paulinho. Do tego Coutinho i Dembele są zwyczajnie niezbędni.

konto usunięte

0

@hen0x Semedo i Seri ok ale Paulinho? Mam nadzieje że za taką kase nie będzie siedział na ławie i coś pokaże

3

@QAZ Każdy z nich to przeciętniak. No a mieli przyjść najlepsi.

konto usunięte

0

@hen0x jezeli Valverde ich pouklada to nawet jezeli nie bedziemy rywalizowac w LM z najlepszymi to powinien zostac i dostac szanse z lepszymi zawodnikami po transferach- zas utracenie Bartomeu to koniecznosc

konto usunięte

0

@QAZ Nawet Paulinho OK ale Di Maria? Gość uciszał kibiców, środkowy palec itp. Wiek 29 lat, cena? Nie wiem ale szejk szczególnie nam będzie podbijał

konto usunięte

0

@hen0x A jakiego masz lepszego PO i rozgrywającego?

0

@QAZ Bedzie gral z gomesem bo przeciez on tez nie malo kosztowal

1

@QAZ Na świecie? Przynajmniej po 10 na każdą pozycję.

Chodzi mi o to, że już przed odejściem Neymara obiecywany był pomocnik z topu, a najprawdopodobniej nie przyjdzie żaden zawodnik wysokiej klasy.

Nie mówię, że Semedo czy Seri nie wypalą, a jedynie, że nie mają na ten moment w futbolu wysokiego statusu. Bartomeu miał się ratować wielkimi transferami od dymisji, a nawet to mu nie idzie.

konto usunięte

0

@hen0x 10? Myślę że tylu nie ma a co dopiero możliwych do kupienia. Np Verratti jest lepszy ale to transfer niemożliwy

0

@QAZ Verratti, Kroos, Modric, Herrera, Pjanic, Koke, Thiago, Fabregas, Pogba, Gundogan czy Nainggolan.

Może w niektórych aspektach nieco różnią się charakterystyką, ale wszyscy są środkowymi pomocnikami o dobrym zmyśle kreowania gry.

Problem polega na tym, że Barcelona, która zarobiła 222 miliony euro na sprzedaży Neymara, nie jest w stanie ściągnąć pomocnika z TOP 10, a sięgać musi po jakąś opcję nr 12, 15 czy 17 na świecie, bo jeszcze kilka nazwisk można by tam wpisać (zwłaszcza jeśli Seri będzie miał przyjść w zastępstwie dla ofensywnie nastawionego Coutinho).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?