- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 690 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 690 Culés
1
jeżeli ten szkodliwy zarząd nic nie zrobi i zostanie dalej to mam nadzieję, że Messi odejdzie z tego barcelońskiego cyrku, socio niech trzymają na stanowisku swojego pupilka Bartomeu, puchar Katalonii będzie zagwarantowany
40
@goldmetaxa Kibicujesz kolego Barcelonie? Bo po tym co właśnie napisałeś śmiem wątpić...
Rozumiem złość, rozgoryczenie czy też żal do osób które powodują że my kibice możemy się martwić o przyszłość, lecz nie rozumiem ludzi którzy źle życzą klubowi.
Jeżeli denerwuje cię to, co się dzieje i chcesz aby Messi "odszedł z tego Barcelońskiego cyrku" to nie kibicuj Barcelonie, tylko kibicuj Messiemu.
2
@LysioPysio Kolejny co jest za Leo a nie za Klubem.
1
@jakub9611 Mówisz o mnie? Bo nie zbyt zrozumiałem ;)
Wiadomo, Messi dla kibiców Barcelony jest jak Di Stefano czy Bernabeu dla kibiców Realu, Ale mimo wszystko, są pewne granice...
1
@LysioPysio dzięki za sugestię ja wiem kogo mam kibicować, to jest moja prywatna sprawa, nie potrzebuję w ogóle waszych mądrości, na temat Messiego wyrażam moją prywatną opinię, dlaczego taki piłkarz jak Messi ma być ofiarą w działaniach nieudolnego zarządu z przyzwoleniem socios?
prezesem cyrku jest Barto i jego kumple a ci którzy pozwalają na takie ich funkcjonowanie przynoszą szkodę drużynie, dopóki ich nie wywalą Barca będzie systematycznie zniszczona, razem z klubem stracą również piłkarze, adios bez odbioru
1
@goldmetaxa To dobrze, że wiesz komu masz kibicować, każdy wie o tym że to indywidualna sprawa, lecz pamiętaj to strona poświęcona FCB a nie Messiemu, dla większości ludzi tutaj jest to temat drażniący. Nie uważam, że to co napisaliśmy jest jakąkolwiek mądrością, bo są wybitniejsi specjaliści od nas w sprawie tego klubu.
A co do cyrku to zazwyczaj tam są zwierzęta i wszelkiego rodzaju artyści których celem jest rozbawienie publiki, jakoś nie widzę korelacji między FCB a cyrkiem, ale cóż.
Bez odbioru
0
@goldmetaxa Gdzieś czytalem że Laporta chce wrocić !
0
@pero1983 Nie trzeba daleko szukać