- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1012 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
5
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1012 Culés
0
Siema, chcialbym sie wybrac na Torwar na Harrego Pottera w pazdzierniku, bilety sa dosc drogie i jest 6 kategorii biletow, ktos sie orientuje czy jest duza roznica jesli chodzi o jakosc siedzen w poszczegolnych kategoriach? oplaca sie dolozyc kilka dyszek czy po prostu brac kat6 najtansza? Ide z dziewczyna wiec koszt bedzie rosl podwojnie :P prosze o pomoc
0
@zawsze_barca Yo! W czerwcu byłem na Torwarze na koncercie Evanescence. Miałem bilet w sektorze "A", czyli idealnie na wprost sceny (miejsce siedzące). Dźwięk super, widoczność też bardzo dobra (na pewno lepsza niż z tych bocznych i dużo droższych sektorów). Jednak z tego co wiem, to nikt nie narzekał (na FB należę do polskiej grupy fanów Ev i wszyscy byli zachwyceni koncertem, niezależnie, czy mieli miejsca na sektorach, czy na płycie, albo GC).
Tak więc od siebie mogę polecić Ci sektor "A" :)
0
@LuisSalvano dzieki za odpowiedz :) jednakze koncert a film z muzyka na zywo to dosc spora roznica, sektory po bokach maja ograniczona widocznosc, nie wiem jak z naglosnieniem, czytalem sporo komentarzy o sredniej organizacji naglosnienia itp i wgl to sie zastanawiam czy wydanie tyle kasy jest tego warte, moze ktos byl na pierwszej czesci na tym koncercie?
0
@zawsze_barca Dużo zależy od zespołu, który będzie grał. Na supporcie Ev zagrali jacyś Strażacy, których nie dało się zrozumieć, a dźwięk instrumentów był słabej jakości. Bałem się, że to będzie kiepski koncert. Skończył się support, w parę minut Ev się podłączyło ze swoim i powiem Ci, że bez jakiegokolwiek porównania...