La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

0

Draxler nadałby się jako następca Iniesty? Pytam bo nie wiem a on chyba jest ŚPO a Coutinho ciężko będzie ściągnąć.

6

@FCBMati10 Na pewno nie jako nastepca Iniesty, ale mysle, ze bylby swietnym wzmocnieniem dla Barcy.

3

@FCBMati10 czasami grywał na śpo, ale nominalnie to lewy skrzydłowy, nie pogardziłbym nim gdyby nie doszedł do skutku transfer Dembele

1

@FCBMati10 To typowy lewy napastnik. Jako ofensywny pomocnik w zeszłym sezonie zagrał jedynie 4 mecze.

0

@ViscaBarca123 @DawidekFCB i @burcioszka
Dzięki za odpowiedzi :)

konto usunięte

3

@FCBMati10 W Wolfsburgu grywał głównie jako ŚPO

1

@FCBMati10 Nie widze go na pozycji Iniesty jakoś, mimo że grywał na spo. Nie widzę go też jako godnego pilkarza, który mógłby wypełnić lukę po Neymarze, ale gdyby przyszedl Cou i Dembele to Draxlera chętnie bym zobaczył w barwach Barcy.l :)

0

@VENOMStyle Czyli zdania są podzielone.

0

@Croocers Jak przyjdzie chociaż jeden z nich za znosna cenę (jak dla mnie max 110 mln)to będzie git bo na ich dwóch naraz nie wierzę :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?