- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1010 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1010 Culés
0
W artykule o transferach na glownej na koszulkach z tamtego sezonu jest naszywka KMS .nieladnie troche redakcjo popelniac takie bledy celowe,niecelowe.to troche dziecinne
0
@Kibic1985 yyyy...??????
0
@Kibic1985 Yyy... co? To tylko zdjęcie, które sobie wybrali, co w tym złego, że na koszulkach jest naszywka?
0
@Nigaki Ok,ale po co dodali taki fotomontaz?przeciez to nie Barca wygrala.
4
@Kibic1985 Jaki fotomontaż? Nasza drużyna miała te naszywki na strojach dopóki Real nie wygrał KMŚ, zawsze tak jest.
0
@Kibic1985 Barcelona jeszcze wtedy miała naszywki KMŚ, aż do grudnia.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@nowota23 Tak zgadza sie ,coz widocznie chyba tylko ja takiego zdjecia bym nie wsadzil bo gdyby na fioletowej tak zrobili to tu by dudnilo
1
@Kibic1985 Wątpię, że by ktokolwiek na to zwrócił uwage
0
@Moriarty Widzisz jeden soe znalazl
0
@Kibic1985 A od kiedy jest zasada, że do zdjęć artykułowych zamieszcza się najbardziej aktualne zdjęcia? Panuję tutaj dowolność. Redakcja miała ochotę wstawić zdjęcie z tamtego roku i to zrobiła. Nie widzę żadnego problemu ani błędu. Błędem by było gdyby wstawili zdjęcie innej drużyny np. Crystal Palace, która ma podobne stroje.
0
@Nigaki Zgadza sie tyle ze ja najpierw zobaczylem naszywki i od razu popatrzylem na te niby nowe nabytki i widze Gomesa.pomyslalem od razu ze mogli dac jak juz bardziej rezerwowy sklad i bez naszywek.dobra ,niewazne
0
@nowota23 Nie chodzi o aktualne tylko na nich wodze tylko Gomesa , byly mecze gdzie grali podstawa bardziej .dobra wyjasnione ,mnie to zaskoczylo
0
@Kibic1985 Ale Ty głupi....
0
@jasebaBarcaForever99 Dobrze ze tys taki madry
0
@Kibic1985 Właśnie wiem, bo jakbym był głupi to bym się z tobą zgodził ;)