- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
2
Nieźle się Legia wzmocniła:
https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/20121487_1897034376990449_7977729197495452429_o.jpg?oh=325a7db1e8f5badff7d23e5886665ce1&oe=59F2DE8E
7
@MontelQ Ta koszulka z nowym herbem prezentuje się fata... słabo.
0
@DaPi Mnie się podoba, aż sobie kupię jedną choć nie jestem wielką zwolenniczką Juve :D
0
@Nigaki Każdy ma swój gust i o tym się nie dyskutuje :D
0
@Nigaki Jak coś to będziesz mogła pokazać jak wyglądasz w tej koszulce ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DaPi Pewnie jak każdy inny człowiek, nie wiem co ty sobie wyobrażasz :D
0
@DaPi Ty to masz wysublimowane sposoby na podryw, chłopie. :P
0
@Misanthrope Siema, co tam?
0
@Nigaki Aśka noo...
0
@DaPi Co, Danielu? :D
0
@Nigaki Poznajmy się bliżej...
0
@DaPi Jest środek nocy, a ty jakieś skomplikowane wymagania masz :D
0
@Nigaki Nie no dobra to może być w południe, jesteśmy umówieni.
0
@DaPi Spoko, jak nie zapomnisz, to możesz się zgłosić :D
0
@Nigaki Ja zapomnę? Dobra Pamięć to moje drugie i trzecie imię :v
0
@DaPi To jesteś lepszy ode mnie, bo ja zapominam co się działo pięć minut temu :D
0
@Nigaki A czyli już mnie nie pamiętasz? Lecisz w bajobongo...
0
@DaPi Na jakiej stronie w ogóle jesteśmy? Bo zapomniałam :(
0
@Nigaki Pyszne.pl
0
@DaPi A chciałam na stronę Realu. Chyba im kibicuję, ale w sumie nie pamiętam.
0
@Nigaki Czyli jednak te tabletki nadal działają ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DaPi Ten tekst był bardzo creepy xD
0
@Nigaki Wybacz :(
0
@DaPi Wybaczam i uniewinniam.
0
@Nigaki Dzięki. Kochana jesteś
0
@MontelQ Pff jak mogli fajny herb Juve wymienic na to cos
0
@DaPi Wiem ;)