- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1607 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1607 Culés
4
Bez meczow Barcy jest poprostu prze do dupy.nikt nie gra tak pieknie jak Barca.mozna grac skutecznie ,ale mozna grac skutecznie i pieknie i wlasnie za taka gra tesknie okrutnie.dobrze ze juz coraz blizej jestesmy sezonu bo zle znosze rozlake z meczami Barcy.
1
@Kibic1985 No to już chyba kawał czasu tęsknisz....
1
@Jawiem90 Oj wez chlopie nie chcrzan.chcesz byc zabawny,czepiasz sie jak wiekszosc zeby nalapac zielonych?tesknie jak za miloscia i kazda przerwe wakacyjna naszych tak znosze.jak ty tego tak nie czujesz to gowno mnie to obchodzi wiec oszczedz szczeniackich komentarzy
1
@Kibic1985 Masz rację, ja chcę być zabawny ale niestety Twojego poziomu już chyba nie osiagnę.
0
@Kibic1985 Jak ty piszesz chłopie ?!
0
@eryczek09 Czyzbys czytal komentarze na wyrywki?wiem ze nieraz zawile pisze ale troche pomysl i bedziesz wiedzial o co chodzi.
1
@Kibic1985 Ojej, no normalnie płakać tylko nad Twoją tesknotą.
0
@Jawiem90 Jak taki sezonowiec jak ty ma zrozumiec tesknote za meczami ukochanej druzyny...
0
@Qlewer Wyslac ci chusteczke?
0
@Kibic1985 Ależ ci współczuję. No ale cóż trzeba żyć dalej. Pozdro i nara.
1
@Kibic1985 Nie, ja sobie poradzę, Ty chyba już trochę gorzej będziesz miał. Współczuję, naprawdę biedaczku :(
0
@eryczek09 A ja tobie tez
0
@Qlewer Nie wolno juz tesknic za druzyna ktora sie zyje bo gowniarzerie bawi taki stan...
1
@Kibic1985 A i owszem, bawi, bo to jest po prostu śmieszne co piszesz.