- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1533 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1533 Culés
2
Kolega nizej co twierdzi, ze Neymar nie pociagnie Barcy. Messim drugim nie bedzie nigdy. Ale przypomnijmy sobie rewanz z PSG (ba! Nawet pierwsze spotkanie). Neymar to wariat, ale dobrze jest mieć go u siebie.
25
@masq Nie wyobrażam sobie obecnie Barcy bez Neymara.
1
@jacobFCB Dokładnie, Można oddać wszystkich, ale nie Neymara.
1
@jacobFCB Mi również ciężko sobie to wyobrazić, ale gorzej widzę nasza grę, bez Verrattiego..
1
@kris81 Za nic w świecie nie dokonałbym wymiany Verrattiego za Neymara.
Tacy piłkarze są unikatowi.
0
@jacobFCB Oczywiście że nie. Neymar w tym momencie, moim zdaniem to najdroższy piłkarz świata! Natomiast za 2 graczy, których wymieniłem wcześniej, sprzedał bym..
0
@masq Dokładnie jest zawodnikiem który potrafi zrobic coś z niczego, a niewielu to potrafi i wspomniane mecze przez ciebie tylko to potwierdzają. Lepiej go mieć u siebie niż później żałować i patrzeć jak w innym klubie strzela i jest kluczowym zawodnikiem.
0
@masq Neymar ma 25 lat i od 4 sezonow jest w Barcy - czego mi narazie u niego brakuje to regularnosci. Nie zagral jeszcze pelnego sezonu gdzie blyszczal by od poczatku do konca (oczywiscie z drobnymi wachnieciami ktorych nie da sie uniknac, ale jednak drobnymi).
Mecz z PSG byl kapitalny - wlasciwie w pierwszym spotkaniu tak jak piszesz nie mozna sie czepiac, ale jednak poza tym to bylo z nim roznie.
Przede wszystkim slowo nieskutecznosc to pierwsze co przychodzi do glowy za ten sezon poprzedni. Ale tez czerwona kartka w meczu z Malaga, gdzie wciaz bylo o co walczyc nie pomogło.
NIe wiem jak to bylo do konca z meczem z Deportivo, ale byc moze sam Neymar powinien wowczas priorytetyzowac i zamiast latac na urodziny siostry pogadac z trenerem i powiedziec, ze powinien byc w skladzie na kolejny mecz ligowy skoro jest w formie (a Messi mial ten slabszy tydzien). / historia z urazem wowczas wydawala sie watpliwa. / zawsze mogl rozpoczac mecz na lawce.
Sezon 15/16 - genialna jesien, a pozniej przecietna wiosna.
Co nie zmienia faktu, ze to jest zawodnik z najwieksyzm potencjalem zy rozegrac caly sezon na mozliwie zblizonym poziomie do Messiego.