- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1544 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
39 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1544 Culés
3
Ja nie mam żadnych pretensji do Alby czy Neymara. Ronaldo takie symulki robi w prawie każdym meczu Realu który oglądam.
36
@Shaggys Takiej symulki jak Alby to ja dawno nie widzialem, totalnie sie osmieszyl. Inna symulka to wykorzystanie lekkiego kontaktu, czy położenie sie bo ktoś nogę wystawil a co innego takie pajacowanie. Co do Neymara to on nie symulowal.
20
@Shaggys To co zrobił było załosne,wstyd po prostu...
10
@Shaggys To, że inni tak robią, to nie znaczy, że to usprawiedliwia naszych. W ten sposób ośmieszają Barcę. Potem po takich akcjach kibice innych klubów mówią, że Barca to symulanci itp.
16
@Shaggys A ja mam pretensje. To że ktoś to robi, to nie znaczy że nasi piłkarze też mają to robić i że jest to normalne.
3
@kuba1624 Tylko że ta symulka Alby to jest jeden na milion. No ja nie pamiętam żeby w tym sezonie Alba coś podobnego odwalił. A Ronaldo w każdym meczu idzie na karnego i to czasami kilka razy.
3
@Shaggys A ja pamietam wiele zalosnych zachowan Alby i w tym i w poprzednich sezonach. Potem po takim czymś mowia na Barcelonę aktorzy, placzki, symulanci itd. Ja jako kibic Barcelony sie za takie coś wstydze i nie interesuje mnie co robi zawodnik innego klubu.
0
@kuba1624 No to podaj 1 przykład z tego sezonu? Pamiętam że kiedyś kogoś kopnął ale to było chyba 2 sezony temu. Ja po prostu nie wiedzę żeby Alba był gorszy od innych.
2
@Shaggys Mimo że bardzo lubię Albe to wczoraj zachował się jak pajac, to było naprawdę żałosne
0
@Shaggys Myslisz ze ja mam glowe jak ksiazka i wszystkie takie głupoty pozapisywane?
0
@ArterkHD No ale nie krzyżujcie zawodnika po 2-3 wybrykach bo każdy takie ma w swojej historii. Messi np. kiedyś kogoś opluł nie wiem czy niektórzy z was to wiedzą. Normalnie puścił mele na innego zawodnika.
0
@Shaggys
Albo inne głupie zachowania jak np. to -
0
@BaroPodertos No ale ja pisałem innej sytuacji z tego sezonu. Z kilku sezonów to na każdego zawodnika można znaleźć jakiś haczyk. Nawet Puyolowi zdarzało się symulować..