- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1061 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
20 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1061 Culés
0
Ale ten Outlast 2 jest średni.
0
@PheNOmeN Czemu?
0
@puxol No po prostu średnio mi się podoba. Pierwsza część moim zdaniem dużo lepsza.
2
@PheNOmeN A ja znowu mam na odwrót, jedynka była taka typowa, ot tu coś wyskoczy, tu coś złapie i tyle. A w 2 taki klimat religijny, i lepszy niż w 1.
0
@PheNOmeN Też wolę jedynkę(Walrider!) ale dwójka też jest świetna ;)
0
@Nigaki Z jedynki najbardziej mi wryło się spotkanie z Tragerem i Gluskinem. Choć o Walkerze też warto wspomnieć bo ten to zawsze się pojawiał w takim momencie że dajcie spokój :D. W dwójce najbardziej schizowe są sceny w szkole.
0
@sebo939 Tragera krzyczącego "buddy!" zapamiętam na zawsze :D A Gluskin był tak poryty, że nie da się go zapomnieć. Nie lubię gościa, ale postać skonstruowana świetnie :D
0
@PheNOmeN Jeśli chodzi o fabułe i historie to ta część jest lepsza, ale jeśli chodzi o samą grę, to tak średnio, mam wrażenie że ta częśc jest straszna tylko dzięki muzyce i jumpscarom, gdyby to wyrzucić nic strasznego nie było by w chodzeniu bo górach i jakiś dolinach, kiepskie to jak dla mnie. W jedynce klimat był bardzo straszny dzięki tym psycholom, "nawiedzony psychiatryk"- to już brzmi strasznie, jeszcze ten grubas który cię zawsze gonił, tutaj coś cie goni sam nie wiesz co, bez sensu troche jak dla mnie
0
@Kacper1432 Ja tam doznałam większej klaustrofobii i napięcia w dwójce niż jedynce. Niby bardziej otwarte tereny niż zamknięty psychiatryk, ale gdzie nie spojrzysz jest jakiś przeciwnik z latarką, który gdy tylko cię zobaczy, to zacznie gonić, a ty nie wiesz gdzie dokładnie uciekać. Strasznie podoba mi się w drugiej części mechanika skradania, widać, że położono na nią większy nacisk niż w jedynce, gdzie wystarczyło biegać w dwie strony, a to procentuje niezłym napięciem. Fabularnie bardziej podoba mi się jedynka, bo łatwiej się przywiązać do niemego Milesa czy Waylona niż gadającego Blake'a(swoją drogą, głos całej trójce podkłada ten sam facet, który jest aktorem głosowym Wrencha z Watch Dogs 2), ale gameplayowo bardziej wolę dwójkę.