- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1287 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1287 Culés
16
SPORT: Theo Hernández jeż just pewny swojego wyboru i poinformował agenta oraz sam klub o chęci gry w Barcelonie. Zawodnik Atlético (wypożyczenie do Alavés) odrzucił między innymi oferty Liverpoolu i Realu Madryt.
4
@Messibestplayerintheworld Oby wiedział, na co się pisze, bo Alba jest nie do wygryzienia. Niektórzy mówią, że może grać również jako środkowy obrońca. Jednak i ta pozycja jest obsadzona - Pique i Umtiti. Widząc, ile gra u nas Digne, czy Masche, powinien dobrze się zastanowić.
1
@LuisSalvano Niech przyjdzie, musimy miec szeroka kadrę jak Real.
0
@LuisSalvano co prawda to prawda, wielu z nas pewnie się zastanawia czy ten transfer ma sens
1
@LuisSalvano Theo akurat ma wszystko aby być u nas obrońcą na lata, szybki, silny, dobry zarówno w ofensywie jak i w defensywie, potrafi grać do przodu, ma dobry strzał z dystansu
Dla mnie on musi być, bo wtedy Real będzie płakać że go nie kupili, a jak wiemy Marcelo się zaczyna starzeć i im obrońca będzie potrzebny
0
@Messibestplayerintheworld Uwierz mi ma, boki u nas w tym sezonie zawodzą, i to bardzo, u nas w tym sezonie przechodzą przez prawą i lewą jak przez masło
2
@LuisSalvano Alba ma 28 lat. Transfer Theo przy założeniu że odchodzi Digne jest według mnie dobrą opcja.
0
@Publico Jeśli będzie regularnie rotowany z Albą to ok. Bardzo istotne jest też to, czy będzie chemia między nim a Neyem i Leo. Jak wiemy - Jordi świetnie komponuje się z tą dwójką.
0
@PheNOmeN Nawet bardzo dobrą, ale prawy jak dla mnie to nwm, niby Hector, niby Walker, a ja chcę kogoś przebojowego, możne znacie w La Lidze młodego prawego obrońcę w słabszym klubie hmmm?
1
@LuisSalvano No tak, ale Theo powinien się sprawdzić u nas, gość ma polot i to ma, to nie Digne
0
@Publico Maria Gaspar? Może nie jest najmłodszy, ale podobno dobry. i chyba tylko on na miarę najlepszego klubu świata.