- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 869 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 869 Culés
0
Tylko mi nie gadajcie, że Polsat był w stanie dać taką kasę za LM której nawet Eleven nie przebiło, bo zrobią z tego PPV.
0
@blackhawk94 i tak LM jest płatna w Polsce, to nie ma znaczenia czy bedzie w ppv...
3
@Marcel99 ma znaczenie, dlatego że a) Polsat to kanał otwarty, b) BARDZO utrudni to ewentualne streamy w necie. Skończy się oglądanie w wysokiej jakości za free w necie. (tak wiem, to Januszowe, ale ja nie mam innej możliwości, bo TV w domu nie mam, a mam za słabego neta do wykupienia TV internetowej {mogę tylko mobilny mieć...})
c) to, że coś jest, to nie znaczy, że nie można tego zmienić na lepsze...wystarczająco hajs z reklam mają, by zrekompensować sobie to...nie ma potrzeby, by żerować na kliencie. Już widzę to..."Wykup PPV na WSZYSTKIE mecze Playoff za jedyne 149 zł!", "Promocja!!! Jeśli zamówisz tylko dzisiaj usługę PPV na mecz półfinałowy, zapłacisz jedyne 39zł!".
Solorz to żydówa i zdania nie zmienię.
0
@michal26 Liga Mistrzów wtedy na bank będzie na Ipla.pl
2
@Marcel99 żebyś się nie zdziwił czasem...
Znam już Polsat na tyle, że doprawdy niczym mnie już nie zaskoczy.
O ile do takich Tefałenów i Telewizji Publicznych można mieć pretensje o polityczną stronniczość (Polsat też nie święty, ale chyba propagandy takiej nie sieje) o tyle Polsat żeruje na klientach, jak tylko może. Solorz, to naczelny żyd tego pięknego kraju, jakim niewątpliwie jest nasza Polska.
On by nawet kazał nam za reklamy płacić, gdyby tylko mógł i Mu się to opłacało ;)