- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 748 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
20
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 748 Culés
17
Bardzo podoba mi się Kyle Walker. Jest szybki, silny, solidny w defensywie i potrafi wnieść również coś do ofensywy. Kiedyś mówiło się, że Barca jest nim zainteresowana i uważam, że przynajmniej na tą chwilę jest pewniejszy od Hectora Bellerina.
0
@GenerałXavi Co raz lepszy. W poprzednim sezonie, życiowym Hectora, też był niezły.
1
@Sonofpanda Dobry w FIFIE jest od lat już ;d
2
@Sonofpanda Widze w sobote sporo madrych postow;) Niektorzy maja klapki na oczach i tylko Bellerin, Bellerin a sa lepsi zawodnicy na ta pozycje, tak jak np. Walker:)
0
@Kamilos84 Obecnie i Montoya dobrze gra. To opcja budżetowa, ale dość jakościowa.
1
@LinekPark Montoya juz był, jest solidny ale nic poza tym, u nas trzeba zawodnikow najwyzszej klasy co pokazuje ten sezon, a nie zwyklych wyrobników, nawet jezeli są to wychowankowie. Wiem, że Ty wyznajesz zasade budowania druzyny opartą głównie o wychowanków, ale Barca to nie Gladbach czy Marsylia, że zadowoli nas 5 miejsce i gra chłopakami z akademii.
0
@GenerałXavi A czy ja to powiedziałem? Nie, ale nie widze sensu np w tym żeby wrócił do nas Montoya. Uwazam, że na ten moment potrzebujemy najbardziej klasowego rozgrywającego i środkowego obronce. Wierze w to, że u nowego trenera Vidal będzie dostawał szanse i wróci do formy sprzed kontuzji. Po sprzedazy kilku zawodnikow myslę, że będzie nas stac na takie dwa transfery + Deulofeu ktory będzie robił troche szumu w ataku.
0
@Sonofpanda To jest podobny zawodnik do Carvajala i mega by się nam przydał. Mój faworyt na PO od 3 lat i z każdym sezonem się rozwija.