- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 864 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 864 Culés
23
Nie wierze jak Ranieri mógł zostać zwolniony, zrobił z przeciętniaków mistrzów kraju i doprowadził ich do Ligi Mistrzów gdzie radzą sobie świetnie, teraz też mają dużą szanse na awans do ćwierćfinału bo 1-2 na wyjeździe jest niezłym wynikiem- przecież takie rzeczy to jest sen piłkarski, to się prawie nie zdarza, niech się w łeb puknie ten kto mówił że "trafił na dobrą drużynę w dobrym momencie" bzdura- właśnie widać jaką ma drużynę Vardy gwiazda jednego sezonu, Mahrez podobnie- prawda trafił na dobry moment tych graczy, ale to dzięki myśli Ranieriego mogli pokazać pełnie swoich umiejętności, ułożył zespół najlepiej jak mógł, każdy z piłkarzy grał to co umiał najlepiej, potrafił wykorzystać każdy atut swoich zawodników (których z całym szacunkiem ale nie było tam za wiele), wypracował genialną linię obrony, zabójcze ustawienie w kontratakach a poza tym gracze Lisów jako anonimowi piłkarze walczyli o każdą piłkę i metr boiska.
Smuci mnie cały "hejt" jaki spadł na Leicester, na cały klub, bo wszyscy się śmieją "oo mistrz anigli spadnie z Ligi, haha ale śmieszne, farciarze, cieniasy..." przed mistrzostwem jakoś nikt z nich w ten sposób nie szydził.
Leicester teraz po prostu gra na swoim poziomie, oczywiście w Lidze idzie im wyjątkowo słabo ale jest dopiero połowa sezonu, powinni dać mu szanse do końca chociażby w zamian za to co dla nich zrobił, piłkarze stali się gwiazdeczkami i żaden z nich nie gra już tak jak w ostatnim sezonie i nie jest to wina trenera, oczywiście taktyka została już rozpracowana przez zespoły ale nawet grając dokładnie to samo co w poprzednim sezonie powinni poradzić sobie spokojnie u siebie z zespołami z dolnej części tabeli a tak nie jest co świadczy właśnie jakich zawodników posiada Ranieri
Jestem strasznie wściekły po tej decyzji, bo strasznie szanuje Cluadio za to co dokonał a teraz został tak potraktowany...