- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1158 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1158 Culés
0
Iniesta ma jedna bardzo duża wadę..:-( chciałbym oglądać tego magika przez następne 10 lat w naszej koszulce. Niezastąpiony geniusz, razem z Leo moi ulubieni zawodnicy z naszego składu ;-)
0
@ArterkHD Tylko szkoda, że następców ni ma, ale ja ciągle liczę, że Denis odpali i Gomes także udowodni, że jego transfer nie był błędem.
4
@blue_shark Ja będę w pełni usatysfakcjonowany, jeśli będziemy mieć w przeciągu 2-3 lat maksymalnie w kadrze co najmniej jednego zawodnika (obojętnie czy kogoś z obecnych graczy, czy sprowadzonego za gruby hajs), który da drużynie choć 80% tego, co Andres. Takich zawodników jak Xavi i Iniesta nie da się zastąpić w pełni, to są po prostu geniusze.
0
@blue_shark Verratti, Eriksen, Ozil (i jeszcze wymieniać by można, o Pogbie czy Cou nawet nie wspominając) kreatorzy gry, którzy z pocałowaniem ręki by przyszli do nas gdyby tylko Barca była skłonna złożyć za nich ofertę.
Ale skoro woleliśmy kupić Rakiticia za 20 melonów ( Dobra kwota czy ile tam było?) a potem kupić kota w worku czyli Gomesa za 30 melonów + 20/25 zmiennych dodatkowo zabawy z powrotem Denisa za kasę gdzie wcześniej był już naszym piłkarzem to jakiś śmiech więc niech nadal sobie szukają następcy Xaviego a tu już będzie niedługo pukała pozycja Andresa do obstawienia.
Szczerze to kiedyś mieliśmy za dużo dobrych pomocników tylko na 2 miejsca... przez co Thiago i Cesc byli rzucani po boisku byle ich wepchać zresztą sami wiecie. A teraz przydałby się którykolwiek... czy to Thiago czy Cesc. No cóż...