- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 590 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 590 Culés
9
"Trudniejsze" mecze ligowe Realu i Barcelony w tym sezonie.
Real:
- RSSS, dom;
- Celta, wyjazd;
- Valencia, wyjazd;
- Villarreal, wyjazd;
- Athletic, wyjazd;
- Atletico, dom;
- Barcelona, dom;
- Valencia, dom;
- Sevilla, dom;
- Malaga, wyjazd.
Barcelona:
- Athletic, dom;
- Atletico, wyjazd;
- Valencia, dom;
- Sevilla, dom;
- Malaga, wyjazd;
- RSSS, dom;
- Real, wyjazd;
- Espanyol, wyjazd;
- Villarreal, dom.
Mówi się, że łatwiejszy terminarz ma klub z Madrytu, ale ja tego zdania nie podzielam. Zostało im jeszcze 5 naprawdę ciężkich wyjazdów, kiedy Barcelonie tylko 4, a tym kwietniowy Klasyk.
Wydaje się, że mecz na Santiago będzie w tym sezonie naprawdę kluczowy. Będzie to świetna okazja dla Barcelony do nadrobienia punktów. O ile oczywiście nie dojdzie do tego wcześniej. ;)
Po Klasyku do rozegrania zostanie tylko 5 ligowych kolejek.
Barcelona:
- Osasuna, dom;
- Espanyol, wyjazd;
- Villarreal, dom;
- Las Palmas, wyjazd;
- Eibar, dom.
Real:
- Deportivo, wyjazd;
- Valencia, dom;
- Granada, wyjazd;
- Sevilla, dom;
- Malaga, wyjazd.
Końcówka sezonu również wydaje się być "łatwiejsza" w przypadku Dumy Katalonii.
Mocno wierzę, że uda się jeszcze tę sytuację odwrócić na korzyść Barcelony. Wszystko w nogach zawodników. Trzeba wygrywać, punktować i liczyć na straty oczek przez podopiecznych ZZ. To może być naprawdę emocjonująca runda rewanżowa. Zwłaszcza, że Sevilla dzielnie dotrzymuje kroku.
1
@hen0x Błąd, Real gra u Siebie z nami :)
0
@kuz Ano, zapędziłem się.