- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 682 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 682 Culés
0
Takie pytanie, co o tym sądzicie?
0
@DonMatteo901 Sądzę, że i oni przegięli i on. Policja niepotrzebnie użyła tyle siły tj. przygniatanie go do ziemi i duszenie, a on, nie chciał wsiąść do radiowozu i z głupim uśmieszkiem się stawiał. Robi z Siebie trochę wielką gwiazdę i chyba chciał aby taka sytuacja się wydarzyła, a akurat trafił na agresywnych policjantów i mu się udało.
1
@DonMatteo901
2
@FCB NA ZAWSZE! Bardzo dużo remixów ze stonogą jest dobrych :)
0
@DonMatteo901 Teraz panuje moda (pewnie w końcu przeminie, jak każda inna) na to, aby wrzucać do sieci filmiki z interwencji policji. Oczywiście "przypadkowo" 3/4 z nich ukazuje moment zakuwania w kajdanki / użycia siły ze strony policji. Do tego jeszcze kilkuminutowe scenki z prowokowania policjantów poprzez zadawanie setek pytań i zgrywania cwaniaków, bo przeczytało się o jakimś tam paragrafie.
Ja nie twierdzę, że wszyscy policjanci są święci, bo są wyjątki jak w każdym zawodzie. Jednak jak widzę różnego rodzajów pajaców na youtube, którzy z debilnym uśmieszkiem dyskutują z policją, prowokują, a później zlatują się kolejni idioci z komórkami i mówią: "Proszę go puścić! Co pan robi! Wszystko nagrywam!", to jedynie ręce mi opadają. Osobiście uważam, że powinno zaostrzyć się przepis dotyczący utrudniania interwencji, ponieważ niektórzy sobie pozwalają na zbyt wiele, a do tego tylko utrudniają policji pracę i ich stresują (chociażby tym, czy jakiś debil nie wrzuci filmiku do sieci i nie zrobi się nagonka).
Sam byłem w życiu kilka razy spisany (tylko raz bezpodstawnie). Pokazałem dowód, zamieniłem kilka zdań i na tym się skończyło. No, ale dla niektórych to zbyt trudne i wolą robić z siebie idiotów, a później robić jakieś durne akcje na facebook'u.