- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1057 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1057 Culés
1
Mam nadzieję że Barca dzisiaj wszystkich przeprosi na boisku. Najlepiej po wielkim meczu i i triumfie 3-0.
59
@Stig Przeprosić to powinni ją wszyscy ci, którzy mieszają ją z błotem za spadek formy.
4
@LuisSalvano To było raczej ironicznie u góry ale mi nie wyszło xDD
Wiadomo, a szczególnie jak wspominałem zawiódł mnie kapitan. Kocham Inieste, ale jeśli faktycznie zadzwonił do Ramosa, to moim zdaniem zawiódł cały klub.
Gdyby było jeszcze za co przeprosić to bym zrozumiał..
0
@Stig A dlaczego miał do niego zadzwonić? Przeglądam fcbarca.com, ale przeoczyłem tego newsa.
2
@LuisSalvano Podobno zadzwonił i przeprosił graczy Realu za to ich nie było na gali.
To jest tak głupie i absurdalne że mam nadzieje cały czas na komentarz Andresa w tej sprawie.
1
@Stig Wątpię, żeby to zrobił. No zobaczymy, co czas pokaże.
5
@Stig Wątpię by zadzwonił, a nawet jeśli to zrobił to na pewno nie było to błaganie o wybaczenie. A raczej tylko wyjaśnił powody nieobecności zawodników Barcy, bez żadnego przepraszania. Nie ma w tym nic złego, tym bardziej że ma w Realu kilku kolegów z reprezentacji, więc mógł zrobić to bardziej po koleżeńsku niż oficjalnie.
0
@KamQiX Dobrze mówisz. Najprawdopodobniej tak to wyglądało jak piszesz, że zwyczajnie po koleżeńsku wyjaśnił sytuację. Poza tym po smrodzie jaki zrobił Mourinho, sytuacja trochę się uspokoiła, a ostatnio znowu wszystko idzie w złym kierunku w relacjach Real-Barca. Iniesta to bardzo inteligentny i kulturalny czlowiek i na pewno nie chciałby powrotu takich zaostrzonych relacji miedzy klubami, tym bardziej, że ma tam wielu przyjaciół. Naprawdę wielu piłkarzy Realu i Barcelony zna się od najmłodszych kategorii wiekowych i są po prostu kolegami. Takie wojenne relacje naprawdę nie będą służyć nikomu.