- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1146 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
3
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1146 Culés
0
Obejrzałem sobie skrót z wczorajszej "gali". Muszę przyznać że takiego obciachu dawno nie widziałem. Sama walka to jakiś żart bo ewidentnie Popek się sam położył na deski. A wypowiedź Pudziana po walce była jeszcze bardziej żenująca. To usprawiedliwianie Popka, że trenował, że dał 100% i że trzeba mieć jaja żeby wyjść do klatki. Jak mi ktoś da taką kasę to też chętnie wejdę do takiej klatki upaść po 20sek.
Borek to pięknie podsumował swoimi pytaniami do Pudziana. "Szybka kasa" i "7 lat w tym BIZNESIE" ( nie sporcie, a biznesie ). Do tego transmitowane przez Polsat i wszystko jasne. Dlatego mnie to dziwi, że są osoby czekające na takie walki, przeczesujące internet w poszukiwaniu linku, wykupujące transmisję lub osoby, które tam jadą w wtapiają kasę tylko po to by ta grupa klaunów ( bo inaczej nie można tego nazwać po tym co się stało wczoraj ) zarobiła kasę.
4
@prokofiew Masz trochę racji, ale co do tego, że Popek specjalnie upadł to chyba jednak przesadzasz. Przed upadkiem dostał kilka bomb od Pudziana, no i zaczęło się później totalne bombardowanie Popka i może Mariusz nie za bardzo umie się bić, ale siły chłop ma bardzo wiele i pomyśl sobie, że taki koleś zasypuje Cię serią takich cepów, każdy by raczej padł z tego KSW po takich bombach Mariusza.
0
@bixmix Oglądałem powtórki kilkanaście razy. Jeśli oglądasz trochę sztuki walki to naprawdę było to widać niemal jak na tacy że się położył jak na życzenie. Jak dla mnie ta walka miała się tak skończyć.
0
@prokofiew Oczywiście, że tak. Jak 3/4 (albo wszystkie) inne. Dla mnie ten sport jest ustawiony, reżyserowany i nastawiony wyłącznie na łatwy zarobek.