- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1192 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1192 Culés
16
Wracając do wczorajszego meczu Legii, można mówić że wstyd i żenada że Legia traci tyle goli, ale to co wprowadził Magiera do Legii, to jest coś niepojętego. W chwile zrobił drużyne, która przeciwko Realowi i BVB gra bez kompleksów, piłkarze idą na wymiane ciosów, grają fajnie dla oka. Bramek pada tylko dlatego, że Legia nie gra autobusami jak połowa LaLigi, tylko jak mówie idzie na wymiane ciosów. Wczorajszy mecz może i BVB traktowała jako mecz z ogórami (coś jak Barcelona - Leganes) ale naprawdę bardzo dobrze się oglądało Legie, a to że w bramce stał ręcznik to już inna kwestia :P
0
@Marcel99 Według mnie Legia miała bardzo dobry wynik z BVB.
2
@zyskula A według mnie nie zabardzo, oczywiście fajnie 4 gole zdobyć, ale te 8 stracić juz nie (chodź połowa goli to wina Cierzniaka i obrony.
0
@Marcel99 W sumie masz rację .Tylko taka drużyna bez kompleksów grała w tamtym sezonie w La Liga.To Rayo Valecano.Niestety są teraz klasę niżej, ale o ich ofensywnym futbolu w ubiegłym sezonie ciężko zapomnieć .Szkoda, nie zawsze ofensywny styl gry i efektowność idzie w parze z efektywnością, a co za tym idzie ze zdobywaniem pkt i wytyczonych celów- w tym przypadku z utrzymaniem się w La Liga...
1
@Bytom1920 Moim zdaniem to głównie dzięki takiej grze Rayo było te kilka sezonów w pierwszej lidze.
6
@Bytom1920 Rayo samo sobie winne, bo mimo wszystko grali trochę bez taktyki. Nie sztuką jest lecieć na pałę na bramkę przeciwnika, a oni tak właśnie robili. Pokazywali tym samym, że się nie boją, ale też nie osiągali tego co chcieli - nie zdobywali punktów, a je tracili. Rayo pewnie by się utrzymało, gdyby obronę mieli lepszą, bo swoimi szalonymi atakami mogli sporo namieszać.
3
@Marcel99 Cierzniak zawalił wczoraj 3 bramki więc przy Malarzu który jest BDB bramkarzem wynik oscylowal by w okolicach 5-4 dla BVB co było by odbierane jako sukces i sukcesem by było. Szkoda że w bramce stało nieporozumienie a nie bramkarz.
0
@Nigaki Dokładnie tak jak piszesz-dysproporcja między atakiem i obroną była- delikatnie mówiąc -spora...Gdyby odpowiednio wykorzystali swój potencjał w ataku,przy tym mądrze się broniąc,może do dziś grali by w La Liga ..A tak są chyba na spadkowym miejscu w 2 lidze .Jak tam grają,nie wiem(chodzi mi o styl).