- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 504 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 504 Culés
0
Wczorajsze 40 minut Barcelony było naprawdę fantastyczne w mojej opinii. Porównując tylko te 40 minut do ostatnich meczów Realu odnoszę nieodparte wrażenie, że ów Real powinien zostać zmiażdżony 4-go grudnia. I tak powinno być, to Real jest po prostu przeciętną drużyną z tych największych...
Ale jak będzie, to się przekonamy, niemniej jednak jeśli nic się do tego momentu nie zmieni, to nie widzę innej możliwości jak tylko zafundować sobie mocne zwycięstwo.
1
@macio_944 Już miał zostać zmiażdżony drugiego kwietnia także poczekajmy.
0
@macio_944 4-ego na pewno nie zostaniezmiażdżony ale 3-ego to już prędzej.
0
@Eleri Czy ja wiem... Barcelona Enrique ma to do siebie, że jak nie musi, to jest bardzo mocno nieskoncentrowana. Tak było z Bayernem, gdy przegraliśmy 3:2 (po wcześniejszym meczu wygranym 3:0), tak było 2 kwietnia, gdy mieliśmy sporą przewagę i miałem wrażenie że trochę przeszli obok tego meczu, szczególnie po 1:0. Teraz jest trochę inaczej, nowy sezon, trzeba gonić lidera tabeli ;)
0
@macio_944 "Czy ja wiem... Barcelona Enrique ma to do siebie, że jak nie musi, to jest bardzo mocno nieskoncentrowana." z Atletico musiala i nie dala rady, wiec chyba koncentracja to troche za malo
0
@mekston Pamiętasz pierwszy mecz?
Barcelona po stracie bramki mocno przycisnęła Atletico, nawet niedawno oglądałem powtórkę tego meczu. Cisnęła, aż wygraliśmy 2:1. W Madrycie z tego co pamiętam polegliśmy głównie fizycznie + brak koncentracji i wynik był jaki był..
0
@macio_944 Barca po stracie bramki i wyrzuceniu Torresa warto dodac, ale mniejsza z tym.
Napisales:
" brak koncentracji i wynik był jaki był.." - chwile wyzej napisales, ze Barca w waznych meczach ma to do siebie, ze jest bardzo skoncentrowana. Rewanz z Atletico byl waznym meczem, wiec ja juz sie gubie ;), bo
teraz piszesz, ze jednak nie bylo koncentracji ...