- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1260 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1260 Culés
2
Karę ZAWIESZONO, a ostateczna decyzja będzie i tak znana PRZED rozpoczęciem okienka. Ma to na celu umożliwienie gry dzieciakom, ale oczywiście raban i rzucanie oskarżeniami na prawo i lewo rozpoczęte
19
@Amigo_Blanco U nas nawet dzieciaki nie mogły grać, a tu taka zmiana...
0
@Lamora i tu wychodzą chore przepisy - cierpią Ci, którzy spełniają tylko swoje marzenia
20
@Amigo_Blanco No widzisz zawiesili aby dzieci mogły trenować a Nam nie zawiesili, mało tego wszystkie dzieci, które przebywały w La Masii musiały opuścić obiekt. Nie mogły trenować i normalnie przebywać w szkółce, a w Realu mogą mieszkać, uczyć się i trenować, także coś tu jest nie tak.
0
@Amigo_Blanco Chyba nikt nie ma wątpliwości, że kara zostanie ostatecznie anulowana. Ciekawe czy Atletico też może liczyć na podobną pobłażliwość.
2
@Amigo_Blanco Wiem, że chodzi o niewinne dzieci ale skąd jest to rozgraniczenie, że nasze nie mogły grac, a tu nagle inne mogą?
Nagle TAS poszedł po rozum do głowy i uświadomił sobie, że jednak taki ban to krzywda dla dzieci?
Nie sądzę aby nasze władze klubu nie próbowały już wtedy tego uświadomić TASowi.
2
@Lamora Z tej kary wynikało, że najmlodszy syn Zidana by nie mógł grać w piłkę przes 5 lat. Aż do ukończenia 18stki. Niech karaja kluby a nie piłkarzy..
7
@Dranek1337 No tak a jak w Barcy dzieci nie mogły grąc to było wszystko oki? wtedy Cie tu niebyło z mądrościami. Siedziałeś pewnie zadowolony na notatniku.
1
@Dranek1337 To zobacz o co mi chodzi czytając poniższy komentarz. Dopiero wtedy się wypowiadaj.