- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1763 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1763 Culés
3
Ja pierdziele, dalej jestescie zaslepieni w Nawalke? Nie umie robic zmian i tyle. Wkurzal tymi zmianami juz na euro - mecz z portugalia, niemcami i irlandia -> zmiany w 80 min. Mecz ze szwajcarami -> zmiany w 100 minucie. Dzisiejszy mecz -> zmiana w 80 minucie, podczas gdy Milik dalej sobie biega po boisku. Nawalka nie ma jaj czy co? Ktory z pilkarzy wejdzie w 80 minucie, wkreci sie w rytm meczowy i zrobi roznice? Malo ktory. Caly czas jedzie jednym skladem. Duzy minus za dzisiejszy mecz dla selekcjonera.
0
@adisont92 Może jest poprostu wierny swojej podstawowej jedenastce, nasz Lucho też taki był
2
@adisont92 Sorka ale dla mnie Nawałka jest trenerem tzw Lucky - trafił na fajną ekipę i tyle
4
@adisont92 Już skończcie z tym,jeden mecz zremisowany i już afera za dużo Barcelony oglądacie.
1
@ricardo0705 Tu nie ma co kończyć bo Nawałki opętanie trwa od dłuższego czasu
0
@ricardo0705 Albo Madrytu :))
0
@ricardo0705 Jakbysmy zremisowali z dobra druzyna z Europy to spoko, remis przeciez sie zdarza. Ale ZREMISOWALISMY z Kazachstanem prowadzac 2:0 do przerwy. Mecz powinien byc pod kontrola, podczas gdy w 2 polowie, srodek pola nie istnial. Rozumiesz w ogole co sie dzisiaj stalo? Jakbysmy zremisowali po wymianie goli to spoko, ale mamy 2:0, dodatkowo slupek i poprzeczka. Wysatrczylo zagrac na przetrzymanie pilki te 10-15 minut. O zmianach nie wspomne. Chyba za bardzo w siebie uwierzyli po tym Euro. Aha i komentatorzy chyba nie wiedza, ze bedac cwiercfinalista nie wygra sie meczu na stojaco. Co chwile mowili, ze jestesmy cwiercfinalistami. I co? I Kazachstan nam pokazal, ze w dupie ma nasza forme na Euro i zaoral nas kontratakiem.