- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1483 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1483 Culés
4
Kurcze, tęsknię za takim Śląskiem Wrocław czy Ruchem Chorzów którzy potrafili do play off LE, a nie takie Piasty czy Cracovie.
2
@Katalonbar Śląsk i Ruch też potrafiły nie wygrywać z cienkimi drużynami (maltańska Valletta, kazachska Karaganda) czy opadać po kompromitacji (szwedzki Helsingborgs) ale to są drużyny, które nigdy nie olali sprawy, a 3 i 4 runda eLE nie są im obce i dlatego sto razy bardziej wolę ich mimo problemów finansowych niż "wynalazki" typu Cracovia i Piast.
Cracovia pierwsza okazja do wypromowania na świecie klubu i piłkarzy i co? 2 razy oklep od Macedończyków... Piast druga okazja i od razu baty u siebie jak przedszkolaki od gimnazjalistów... Śmieszne.
8
@Katalonbar Ja tęsknię za Wisłą, a zwłaszcza sezonem 2002/03, kiedy robili cuda w Pucharze UEFA, grali pięknie, ale Hugues i Jop byli słabi. Cracovia nawet w Pucharze Intertoto z Szachtiorem Soligorsk nie potrafiła wygrać to o czymś świadczy
3
@Protolinho mimo że z "wielkiej" trójki lubię najbardziej Lecha,to też tęsknię za Wisłą,ale tą która grała z Atenami a później z Barcą,wtedy tylko pech sprawiał że nie było LM
3
@jackgozdo W Atenach to mecz był sprzedany, o ile dobrze czytałem, bramka Penksy była prawidłowa, ale Wisła miała pakę piękną, Lechem z sezonu 08/09 również nie pogardzę
2
@jackgozdo Z Atenami to sędzia zabrał LM Wiśle, a z Barcą wcale blisko nie było. 4-0 z pierwszego meczu załatwiło sprawę.
Blisko i pechowo było w Nikozji... 3 minuty od raju, załamany wtedy siedziałem bez ruchu chyba z godzinę po tym meczu. Nie mogłem uwierzyć w kolejnego pecha Wisły.
2
@Stinger dlatego piszę że to był pech,Ateny a myślę że gdyby nie wpadli na Barce to by przeszli,pamiętam jak wtedy rozjechali w 2 rundzie Bejtar Jezorolime,a po odpadnieciu z Barcą dostali niestety...Tottenham z tego co pamiętam
1
@jackgozdo Powiem tak, gdyby wtedy droga mistrza Polski do LM wyglądała jak teraz to Wisła wtedy miałaby LM na luzie ale niestety Barca nie do ogania, a i Tottenham mimo równej walki to drużyna mocniejsza.