- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 726 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 726 Culés
1
Ale tak szczerze.. Już zostawmy Portugalię, bo to nieważne, ale co my zagraliśmy? Czy poza bramką Lewego zrobiliśmy coś szczególnego? Jakąś akcję, poza może klepką trzech zawodników pod bramką Portugalii?
No szczerze, to niestety nic nie było i nie krytykuje chłopaków, po prostu obiektywnie to nie widziałem dobrej gry u nas.
3
@blaise7 Chyba inny mecz oglądałeś kolego. To był nasz najlepszy mecz na tym Euro, zabrakło szczęścia, bo mieliśmy dużo sytuacji, np. tak w której Milik mógł wyłożyć Lewemu 1 na 1, a strzelał.
0
@N11 np do tego Kapustka i Kuba jak dwa razy zagrali i piłka przeszła przez pole a gdyby ktoś wjechał na wślizgu to by było :D
2
@blaise7 Obiektywnie to Ty najlepiej wyrzuć klawiaturę.
1
@N11 Przestańcie, to fanboy Ronaldo i kibicował Portugalii. Kilka komentarzy napisał i wszystkie o tym jaka Portugalia to była zajebista.
0
@kamilo0066 Napisałem jakiś komentarz w którym było, że Portugalia zagrała świetnie.. Kibicowałem wczoraj Polsce, nie lubię Ronaldo, ale Ty masz problem z tym, że mówię swoje obiektywne zdanie..
2
@blaise7 A Portugalia co stworzyla?
1
@blaise7 Ludzie, nie wierzę.... Co my wczoraj zagraliśmy? Radziłbym obejrzeć Ci spokojnie mecz jeszcze raz, bez dystraktorów, bez znajomych, piwka, cipsów.. tylko Ty i telewizor.. Zdanie może mieć każdy, ale to co piszesz to bzdury i tyle.
I tak niestety jest jeśli chodzi o Barcelonę - Real, Messiego - Cerekwicką. Ludzie czasami oglądają mecz i są tacy ślepi że nie wiem.. i potem takie teorie jaki to boski jest Ceerek i jaki to słaby mecz zagrał Leo. Niektórzy czasami nie obejrzą meczu tylko skróty i na tej podstawie tworzą własne zdanie. Zal.