- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 750 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 750 Culés
3
Podobno Bartłomiej Drągowski jest blisko transfer do Fiorentiny.
Włosi mają go wykupić za 3 mln euro.
Swoją drogą Polak to spory talent i z obecnymi bramkarzami myślę że mógłby walczyć o pierwszy skład ale mówi się że Włosi chcą jeszcze ściągnąć Salvatore Sirigu z PSG, a wtedy Drągowski mógłby mieć kłopot z grą, a na to sobie w takim wieku pozwolić nie może.
Z kolei Przemysław Tytoń blisko Deportivo La Coruna. Przyznam że chętnie pooglądałbym Tytonia znowu w La Lidze. Myślę że Polak nie byłby na straconej pozycji w walce o pierwszy skład z Germanem Luxem.
0
@Stinger Drągowski to bardzo utalentowany bramkarz, że pójdzie w dobrym kierunku, może Fiorentina chce go kupić i wypożyczyć do jakiegoś słabszego klubu z Serie A, tak jak to zrobiło Udinese z Zielińskim.
Tytoń bardzo dobrze grał w Elche w Hiszpanii i pewnie grałby dalej jakby nie degradacja tego klubu z powodów finansowych. Do Stuttgartu przyszedł Marcin Kamiński i według mnie Tytoń zostanie.
1
@Zeidarusek To na pewno byłoby jakieś wyjście. Lepiej grać w średniaku Serie A (np. Skorupski), zbierać szlify i wchodzić na wyższy poziom niż grzać ławkę w czołowej drużynie ligi, którą Fiorentina na pewno jest.
Co do Tytonia to nie uważam żeby został w Sttutgarcie. Podobno mówi się że Polak przez to że puścił sporo goli mocno przyczynił się do spadku (a to nie prawda) dlatego nie uważam żeby chciał grać w 2 lidze tym bardziej że to bramkarz tej kasy że śmiało może znaleźć sobie klub w którym będzie grał i w mocnej pierwszej lidze.