- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1344 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
33
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
16
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1344 Culés
1
Według mnie Nawałka się trochę nie fair zachował w stosunku do Fabiańskiego. Łukasz bronił świetnie przez całe eliminacje, grał przez cały sezon regularnie w Swansea. Naprawdę nieźle grał w tych eliminacjach a w pierwszym składzie wychodzi Szczęsny. Ja na jego miejscu bym się czuł jak zbity pies.
0
@MaTt_BarcaFan Szczęsny przyda się do wypłapywania wrzutek Irlandii.
0
@MaTt_BarcaFan Szczesny to nie gral wgl calego sezonu w Romie? Nie mial mega parad? A kto grał w zwycieskim meczu z Niemcami?
0
@Fan Messi and Neymar Fabiański też gra świetnie na przedpolu.
0
@MaTt_BarcaFan Szczęsny również w eliminacjach dorzucił nie mało od siebie. Wystarczy przypomnieć spotkanie z Niemcami. Również w Romie bronił regularnie i znakomicie. Mając 3 tak świetnych bramkarzy nie można być nie fair. Każdy z nich zasługuje na grę. Fabiański jest bramkarzem do bólu solidnym i pewnym. Jednak to się sprawdza, gdy masz pewną obroną. Szczęsny może i jest mniej pewny, ale za to potrafi sam wygrać mecz. A biorąc pod uwagę fakt, że połowa naszej obrony gra w Ekstraklasie to właśnie czegoś takiego potrzebuje zespół.
0
@katalonczyk987 Fabiański grał przez całe eliminacje w pierwszym składzie i uważam, że to on powinien wyjść na Irlandię. Według mnie nie dał żadnego powodu Nawałce, że ten go nie wystawił.
1
@MaTt_BarcaFan Fabianski wbrew pozorom mial ten sezon przecietny. Gdy były eliminacje to praktycznie wszystkie mecze były w poprzednim sezonie w ktorym faktycznie Fabian gral rewelacyjnie, a Wojtus grzal lawe w Arsenalu.
Ale teraz sytuacja sie zmienila, Szczesnemu dobrze zrobilo to wypozyczenie do Romy w ktorej mial genialny sezon, a zwlaszcza wiosne.
To na pewno nie byla latwa decyzja, bo rownie dobrze i Boruc by z pewnoscia swietnie zagral.
0
@Razorek Możesz mieć swoje zdanie, ale nie przemawiają do mnie Twoje argumenty ;)
0
@MaTt_BarcaFan Fabiański grał całe eliminacje? Masz bardzo słabą pamięć.
Szczęsny wystąpił w czterech pierwszych spotkaniach. 3 razy zachował czyste konto, 2 bramki stracił ze Szkocją.
W następnych 6 spotkaniach bronił Fabiański, czyste konto zachował tylko raz z Gruzją. Stracił gola nawet z Gibraltarem.
0
@Razorek No i co z tego, ze stracił gola z Gibraltarem. Widziałeś w ogole jak ta bramka padła? Nie miał szans.
0
@MaTt_BarcaFan Nie oceniam tego czy miał szanse czy nie.
Podaję tylko fakty. A te są po stronie Wojtka.