- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1302 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1302 Culés
0
Młody Portugalczyk wczoraj niespodziewanie przeniósł się z Benfiki do Bayernu Monachium, który zapłacił za niego "zaledwie" 35 milionów euro. Dzisiaj dziennik z jego ojczyzny ujawnia sumy, jakie mogą dodatkowo trafić na konto "Orłów".
Oprócz wspomnianej kwoty, Bawarczycy zobowiązali się płacić pięć milionów co 12 miesięcy aż do 2021 roku. To sprawia, suma transferu automatycznie wzrasta do 60 milionów euro.
Benfica zgarnie kolejne 20 milionów euro, jeśli Sanches trafi do Jedenastki Roku FIFA lub na listę kandydatów do zdobycia Złotej Piłki.
Podczas obowiązywania podpisanego niedawno kontraktu Bayern będzie wypłacał 18-latkowi dwa miliony euro netto rocznie.
ktoś tu jeszcze bedzie marudził ,że Sanches poszedł do Bayernu?
przecież Benfica zrobiła interes życia ,a Bayern cóż..moze się grubo przejechać.
@ A Bola
1
@MarioVeB! Akurat jeżeli spełni warunek ze złotą piłką czy jedenastką roku to pomimo tej kwoty będzie oznaczało, że jednak Bayern dobrze zrobił.
1
@MarioVeB! Może i nawet tak przykładnie mógłby. Nie wiem dokąd zmierza football, ale ten kierunek nie podoba mi się coraz mocniej. Jak można dawać tyle hajsu za typka co zagrał 1 sezon na dość przyzwoitym poziomie w raczej przeciętnej lidze??? Benfica zrobiła super interes, bo sprzedali gościa, który ma spory potencjał i dobrze się zapowiada, ale ryzyko, które podjął Bayern jest chyba nieco za drogie. Szczerzę wątpię, że będzie to piłkarz na miarę CR7.
0
@Homeopata8989 Przecież i bez tego 60 mln za 18 latka to absurd
35 mln Oprócz wspomnianej kwoty, Bawarczycy zobowiązali się płacić pięć milionów co 12 miesięcy aż do 2021 roku. = 60 mln