- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1248 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1248 Culés
0
Jak Wasilewski pokaże się w tych dwóch ostatnich meczach z dobrej strony to ma realne szanse na powołanie od Nawałki.
3
@Katalonbar Wasilewski ma 36 lat. Wiem, że jego zespół został Mistrzem Anglii, ale on sam miał w tym mały udział. Tylko w 2 meczach grał. Teraz wszyscy się obudzili, że Wasilewski ma jechać na Euro. A z jakiej okazji.? Dlatego, że Leicester wygrało Mistrzostwo..? Nie żartujcie sobie.
0
@Klaudiaa8 Te głosy były również w poprzednim sezonie gdzie Wasyl był podstawowym zawodnikiem. Jako 4 stoper byłby w reprezentacji idealny, niesamowity charakter a nawet siedząc na trybunach cały sezon będzie lepszy od Cionka.
0
@Klaudiaa8 Wasilewski to człowiek z ogromnym doświadczeniem. W przypadku urazu Glika czy Pazdana czy Salamona nie miałby problemów z wskoczeniem do pierwszej jedenastki. W Polsce nie ma obecnie stopera, który miałby doświadczenie i prezentował solidny poziom, a Wasilewski w takiej roli rezerwowego jokera nadawałby się idealnie. Wasyl przeżył niepowodzenie na EURO 2008 i 2012 to pora na sukces w 2016. :)
0
@Katalonbar Tylko raczej Nawałka nie będzie patrzył na jego doświadczenie piłkarskie tylko jego sezon, który niestety przesiedział na ławce. Jak dla mnie może jechać na Euro w roli zmiennika bo doświadczenia, walki, siły i umiejętności nie można mu ująć., ale ten brak gry i wiek będzie miał kluczowy wpływ na brak powołania.