- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 597 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 597 Culés
3
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dyktat-rotszyldow-co-najmniej-milion-ludzi-rocznie-to-koniec-waszej-europy-2015-10
Polecam tekst, mocny. Może po jego przetrawieniu ci wszyscy, którzy szydzą z osób, twierdzących, ze NWO nie jest jedynie teorią spiskową, przestaną to robić. Jest też tu trochę o tym, co czeka nas w przyszłości. Na zabicie czasu przed meczem jak ulał :)
0
@Sparrow Czlowiek czyta o Rotszyldach i nagle fabula gry Assassin's Creed nie wydaje sie taka nieprawdopodobna. ;)
2
@Sparrow I tak są tylko marionetkami w rękach Reptilianów.
1
@Ledsbourne Poszydzone? Mam nadzieję, że jakoś Ci to pomogło.
1
@Sparrow Państwo Rotszyld bardzo mocno dbają o to, aby w mediach nie pojawiła się żadna informacja na ich temat.
Przypominam, że do lat 70-tych w ogóle zaprzeczano, że są organizowane spotkania Grupy Bilderberg. Teraz już nawet nie ukrywają, ale to o czym tam rozmawiają nie ma prawa przedostać się do opinii publicznej.
0
@Sawik_10 W sumie to teraz nawet nie ukrywają się z tym, że chcą po prostu zniszczyć Europę a Europejczyków zastąpić rasą mieszaną. I to nie tylko Rotszyldowie, ale też Soros, który bawi się we władcę świata i rozkazuje Europie przyjmowanie muzułmanów. Ale wiesz, każdy kto w to wierzy, jest ciemnym zacofany itp. itd...ale za X lat każdy się o tym przekona.
1
@Sparrow Ty jesteś przyszłością! ;) działaj, udzielaj się, wyjdź przed szereg i zmieniaj historię :) w obecnych - słabych dla PL czasach - masz na to duże szanse
0
@Mazi Muszę tylko zaczerpnąć kilka lekcji dyktatury od Kaczafiego, bo do Putina raczej się nie dostanę...ale dzięki za następną szyderkę, niestety znowu spłynęła po mnie jak po kaczce! ;)
0
@Sparrow Jaka szyderka? W życiu nie. Bardziej motywacja do zrobienia czegoś wielkiego. ;) MY TWORZYMY przyszłość.
Kaczafi nie stanowi wzoru. Teraz jest czas na kogoś, kto pchnie ten kraj do przodu. Kogoś z jajem. Problem w tym, że naród głupi... Ale z głupim może pójdzie łatwiej. :)