- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1012 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
5
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1012 Culés
0
Moim zdaniem największym winowajcą wczorajszej porażki jest Lucho, powinien nakazać całemu MSN zapieprzać w obronie, a ten stał przy ławce oparty i przyglądał się jak gramy.
edit. i jeszcze jedno brakuje nam takiego solidnego skrzydłowego jakim był Pedro. Messi gdzieś tam truchta w środku pola, Suarez przepych się w środku z obrońcami, Neymar często zwalnia grę i schodzi do środka. Nie ma takiego zawodnika który by bujnął się na skrzydle...
0
@Gumiak10 Nakazać nakazał, tak przynajmniej się wydaje. Messi wracał do obrony w 1 połowie, a potem jak był zły wynik, to nie mieli po co wracać, bo jedynym celem było pewnie strzelić bramkę. Wiesz, też nie ma co porównywać(nie mówię, że Ty porównujesz) do meczu Realu z Wilkami kiedy to Ronaldo biegał po całym boisku, gdyż raz, że Wolfsburg jest dużo słabszy od Atletico, dwa że Real miał dużo więcej miejsca, bowiem Wolfsburg nie potrafił zagęścić pola gry tak jak Atleti. Tam Messi nie mógł się rozpędzić, bo znalazłby się na dwóch, trzech graczach drużyny z Madrytu. Wszystko funkcjonowało za wolno. Było przecież tak, że gracze Simeone podeszli wyżej, a Barca jak odebrała piłkę, to zwalniała, do tyłu, do boku. Tu trzeba było piłę w przód szybko, do Neymara, który powinien uciekać obrońcom i robić to co robił w 1 połowie sezonu - kiwać skutecznie w stronę bramki.
0
@Gumiak10 Co do lucho to nie ganił bym go za tą porażkę. Co on biedny mógł zrobić? Zdjąć neymara, żeby ten się obraził, czy Suareza bo za dużo się rozpychał łokciami? Z zawodnikami, którzy fizycznie sezon zakończyli w przerwie reprezentacyjnej sezonu na 100% się nie ugra. A co do skrzydłowyego, to nie potrzeba zmiennika dla MSN tylko kogoś o równym poziomie. Ja rozumiem, że to może wyglądać na roszczenia drużyny gwiadeczek, ale jak dla mnie jedynie podstawowy bramkarz powinien mieć tyle meczów w sezonie co nasze trio. Rotacje to powinna być podstawa i zawodnicy powinni trochę odpuścić z ambicjami i pogodzić się z tym, że te 50-60 meczy to za dużo jak na jednego zawodnika.
0
@Krisgum Lucho źle przeczytal ten mecz. Raz, że nakazal naszym grajkom utrzymac korzystny wynik zamiast powalczyc o bramke, dwa, spodziewal sie, ze Atletico ruszy z kopyta od pierwszej minuty, a jak wiemy - tak nie bylo. Simeone 1:0 Lucho. Trzecia sprawa, w tym sezonie zaliczylismy juz tak duzo slabych/tragicznych spotkan, ze moznaby obsadzic nimi ostatnie 3 lata. Mysle, ze formula lucho sie wyczerpala z tymi zawodnikami, on potrzebuje transferoe, bo bez Mathieu lezymy przy sfg chocby.