- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1153 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1153 Culés
0
Strasznie się Real rozpędza, czułem, że tak będzie jak Zidane ich przejmie, dlatego modliłem się żeby Benitez został do końca sezonu, ale lipa.
0
@fanoflakers też się boję....booo.
0
@fanoflakers Nieprzesadzaj z tym 'rozpedza sie ' dostal zespol w dobrym momencie .Maja teraz malutki maraton meczy z ogorkami ,ale jak daj boze przyjdzie mecz z silniejszym przeciwnikiem to bede sie powstrzymywał od stwierdzenia (a nie mowilem)
0
@paco20 Nie zgodzę się z Tobą. Widać, że Zidane pozwala im na więcej jeśli chodzi o atak, większa kreatywność, wolne elektrony, a nie jak to robił Benitez, że wszystko musiało być podporządkowane taktyce. Wcześniej z takimi ogórami też się meczyli i wygrywali ledwo 2 do 0 lub 3 1.
0
@fanoflakers Tak owszem tylko mozna zauwazyc ze takie cos ze trener powie grajcie jak chcecie byle bramki byly nie dziala na zespoly z topu ,bo np w meczu z nami nie powie im grajcie jak chcecie .Dlatego ja uwazam ze taktyka jest wazniejsza (oczywiscie Messiego do tego niemozna zaliczyc bo on cos z niczego potrafi zrobic )
0
@paco20 Tylko, że Zidane uczył sie od naprawdę konkretnych osób, chyba z tym się zgodzisz... dodaje teraz swój pomysł i to co najważniejsze "pozwolenie" na grę. Czego nie robili poprzednicy, dla których taktyka była na 1 miejscu. Mam nadzieję, że się pomylę, ale Zidane to odpowiednik naszego Pepa i Enrique... pytanie kto lepiej na tym wyjdzie.
0
@fanoflakers Z tym ze uczyl sie od konkretnych osob to fakt zgodze sie , ale o ile sie nie myle jak Pep przejmowal Barce to blyszczal w Barcy B jako trener nawet chyba wyprowdzil ich z 3 ligi .Tak samo Lucho i on dodatkowo mial doświadczenie z Romy i Celty .Także ja Zizu jak narazie nie mam zamiaru nazywac ich odpowiednikami ,bo on ledwo sobie radzil z rezerwami a co dopiero z takimi gwiazdami typu Ronaldo ,James,Bale .Dlatego ja jestem zdania ze predzej czy pozniej i tak sie wylozy z topowym rywalem a jak narazie niech pompuja ten balonik o nazwie Zidane nie mam nic przeciwko nawet jestem za.