- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1324 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1324 Culés
71
Dlaczego moj komentarz o tym ze araby sa liderami u bukmacherow w wyscigu o fotel prezydenta fifa i ze moim zdaniem to ich sprawka ze Neyowi z opaski zniknelo JESUS zostal usuniety?
Moze jeszcze powiecie ze na stronie tez jest zabronione mowienie o islamie?
Ostatnio dostalem nawet bana za zacytowanie kolesia ktory dal komiczne porownanie Aubameyanga z R10 :)
4
@samo306 Ale ja nie rozumiem tego zamazania "JESUS" przeciez muzulmanie rowniez wierza w Jezusa, troche inaczej niz katolicy ale wierza. Katolicy uwazaja, ze Jezus jest synem Boga, muzulmanie zas twierdza, ze był jednym z wyslannikow Boga, ale szanują go, tak samo jak Maryje wiec nie rozumiem tej szopki z zamazywaniem "100% JESUS"
3
@louitv Nie wiem o jakich konkretnie muzulmanach Ty mowisz ja przez jakis okres pracowalem w firmie w ktorej bylo ok 300 islamcow :P
Co jakis czas kiedy np. byla wolna chwila i szla jakas rozmowa o Bogach nie mowili wprost ale probowali zmanipulowac moj umysl swoimi wielkimi opowiesciami o ich zbawcy i jakos nikt nie wspominal o nikim w kogo wierza ;))
Co najbardziej wk..? Od godziny 13 do 18 w kazda pelna godzine wiekszosc robila przerwe na modlitwe czyli przebieranka mycie nog modlitwa i do roboty ;P
2
@samo306 Wiec tym bardziej nie wiem, roznica jest taka, ze katolicy wierza w Jezusa, Boga i Ducha Swietego, muzulmanie oczywiscue respektuja Jezusa jednak ich najwazniejszym zbawicielem jest Bog, ktory nie jest postacia, nie mozna go namalowac ani nawet go sobie wyobrazić, i grzechem jest dodawanie mu towarzyszy. On jest jedyny, samodzielny i niepodzielny i nie wiem dlaczego wprost nie powiedzieli w kogo wierza, skoro wierza w Allaha, ktory po arabsku oznacza Bog. A co do modlitwy to nie radze wysmiewac, jest to obowiazek kazdego wyznawcy islamu i jest to jeden z 5 filarow Islanu wiec jest to sprawa pierwszorzędna.