- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 648 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 648 Culés
8
Trenerem roku 2015 Adam Nawałka.
Moim zdaniem bardzo zasłużona nagroda. Wreszcie zbudował mocna drużynę w piłce nożnej.
Fakt że póki co mieliśmy dobre "tylko" eliminacje ale z taką grą wreszcie mamy prawo marzyć o jakimś dobrym wyniku na Euro we Francji.
1
@Stinger Moim zdaniem właśnie nie ok zgadzam się,że Nawałka zbudował drużynę ale był to"tylko" awans do Euro.Dla mnie trenerem roku powienien być Biegler brązowy medal MŚ.
0
@bodzio10 Dokładnie!! Super ze awansowaliśmy ale to powinna być powinność!! Jak coś ugramy w Euro to można go stawiać na piedestale!! Tylko Biegler!!
1
@bodzio10 Oczywiście wiem że to tylko awans na Euro ale ja mówię o czymś więcej, o tym co zrobił Nawałka. Zobacz jak teraz gra reprezentacja Polski... To nie jest piłka do przodu i dzida może coś wyjdzie...
Bielger? Zgadzam się, też mógłby wygrać i byłby to uzasadniony wybór z którym w pełni bym się zgodził bo brąz MŚ to wielkie osiągnięcie jednak w nożnej jest tak jakby turniej dostać się do czołówki aczkolwiek Biegler zrobił robotę i wielkie dzięki dla niego.
Mam nadzieję że za kilka dni będziemy "nosić" go na rękach.
0
@Stinger Tak samo co Kubiak robi na 5 miejscu?? przecież siatkarze tak naprawdę nic nie wygrali w 2015 roku. Powinna być zmieniona nazwa z 10 Najlepszych Sportowców na 10 Najpopularniejszych sportowców.Wygrana Lewego? osobiście dałbym wygraną Anicie Włodarczyk mistrzyni świata i chyba 3-krotnie biła rekord świata.Dlaczego nie ma w 10 jedynego w tej chwili mistrza świata w boksie jakiego mamy... Takie trochę to naciągane wszystko.