- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1117 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
15
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Encore
2
Yamal na koniec kariery będzie najlepszym asystentem all timehttps://x.com/TouchlineX/status/207117... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1117 Culés
38
Ciekawa wypowiedz znalazlem co prawd sprzed 5 lat ale zawsze cos :p kolo odpowiada smietankowym ;)
Zapewne wiele osób zastanawia pytanie. Z kim zgody i kosy ma Real Madryt (Ultras Sur), a z kim FC Barcelona (Boixos Nois)? Dzisiaj rozwiążę ten problem i odpowiem na wasze pytanie.
Jak już wcześniej pisałem, w Hiszpanii jest trochę inaczej niż w Polsce. U nas jak ma się zgodę, to się z drużynę przeciwną dopinguje (np. Lech, Cracovia, Arka czy też Legia, Pogoń, Olimpia i Zagłębie Sosnowiec). A w Hiszpanii jest tak, że poszczególne grupy razem się trzymają (w waszym przypadku Ultras Sur).
FC Barcelona ma zgodę z Indar Gorri (Osasuna) oraz z Pena Mugika (Real Sociedad). I na tym się nasze zgody kończą. Wiele osób może dziwić, dlaczego nie ma tutaj wymienionych ultrasów Atletico Madryt. Jednak prawda jest taka, że Barca i Atletico są sobie obojętne.
Z kim Barcelona (Boixos Nois) ma kosy? Brigadas Blanquiazules (Espanyol), Ultras Sur (co oczywiście nikogo nie dziwi), Yomus (Valencia) oraz Ligallo Fondo Norte (Real Zaragoza).
Tak wygląda to w Barcelonie. A jak jest z Realem?
Wy macie zgodę z Brigadas Blanquiazules (Espanyol) i to chyba nikogo nie powinno dziwić. Co ciekawe na tym się wasze zgody kończą.
Czas na wasze kosy. Boixos Nois (FC Barcelona), Frente Atlético (Atletico Madryt), Abertzale Sur (Athletic Bilbao), Herri Norte Taldea (Athletic Bilbao) Celtarras (Celta Vigo), Riazor Blues (Deportivo la Coruna) oraz Pena Mujika (Real Sociedad).
Jak widać, aż dwie grupy z Bilbao nie lubią się z Ultras Sur.
Myślę, że choć troszeczkę wyjaśniłem jak wygląda sytuacja Realu i Barcelony jeżeli chodzi o zgody i kosy.
Pozdrawiam